40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Filter

Veterinárne krmivá pre mačky

Veterinárne krmivá pre mačky

Veterinárne krmivo pre mačky so zdravotnými problémami podporuje liečbu a pomáha pri zotavovaní po operácii. V našom obchode nájdete veterinárne diéty - krmivo pre kastrované mačky s alergiami a dermatologickými problémami, poruchami tráviaceho systému, cukrovkou, obéznymi mačkami a mačkami s nadváhou, s chorobami močových ciest, s chorobami kĺbov, aj so zubnými problémami. V ponuke je tiež špeciálne krmivo pre gravidné mačky, dojčiace mačky a strava pre malé mačiatka.

Môže sa stať, že mačka narazí na zdravotné problémy, kvôli ktorým sa doteraz používaná strava ukáže ako nedostatočná, pretože zotavenie vyžaduje osobitnú pozornosť a špeciálny druh výživy - na pomoc prídu veterinárne krmivá pre mačky, odporúčané veterinárnymi lekármi.

Väčšina domácich maznáčikov vyžaduje osobitnú starostlivosť počas choroby alebo v priebehu rekonvalescencie. Preto, ak vaša mačka trpí napríklad cukrovkou, váš veterinár vám poradí, aby ste si vybrali krmivo pre mačku prispôsobené tejto konkrétnej chorobe.

Vzhľadom k tomu, že veterinárne diéty vyberá a odporúča veterinárny lekár, nemali by sa mačke podávať bez predchádzajúcej konzultácie s odborníkom. Berme do úvahy špeciálne potreby nášho maznáčika, rovnako ako aktuálny kalorický dopyt, spolu so zmenou (v dôsledku choroby, rekonvalescencie alebo iných špeciálnych oblastí) dopytu po základných a doplnkových živinách.

Vzhľadom k tomu, že každý produkt je špeciálne prispôsobený konkrétnej chorobe, nemalo by sa krmivo podávať bez konzultácie s lekárom - množstvo a druh živín sú starostlivo vypočítané tak, aby čo najviac podporovali zdravie mačky.

V našom obchode nájdete krmivo pre mačky:

-po sterilizácií

- s alergiami

- s dermatologickými problémami

- s problémami s tráviacim systémom

- s cukrovou

- s problémami s udržiavaním zdravej hmotnosti - trpiace nadváhou alebo obezitou

- s ochorením močových ciest

- trpiaci chorobami kĺbov

- so zubnými problémami

Máme tiež špecializované produkty pre mačiatka a gravidné a dojčiace mačky, ktoré vyžadujú výnimočne vyváženú stravu a starostlivosť.

Skladovanie veterinárneho krmiva

Krmivo pre mačky by malo byť skladované na suchom, relatívne tmavom mieste, obal by mal byť tesne uzavretý a mačka by mala mať vždy prístup k čerstvej vode. Vzhľadom k tomu, že veterinárne krmivo pre mačky zanecháva na miskách zvyšky, odporúča sa ich denne umývať. Optimálna je izbová teplota.

1 2 3 4 5 6 7
-64%
ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Gastrointestinal 4kg

**** *

48.82 (12.21 € / kg)
135.20
1 2 3 4 5 6 7