40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Filter

Cestovné potreby pre psov

Bez ohľadu na to, či je váš pes veľkým nadšencom cestovanie alebo psom "gaučovým", cestovanie so psom, aspoň menšieho a kratšieho typu, sa ťažko vyhneme. Prázdniny, sťahovanie alebo toľko cesta k veterinárovi sú ukážky cestovanie a dôvody, prečo by mala byť preprava vášho mala byť pohodlná a bezpečná.

Preto stojí za to starať sa o správnej cestovné vybavenie, chladiace výrobky a ďalšie príslušenstvo, ktoré nielen zvýši bezpečnosť vášho psa v reálnom prostredí, ale tiež mu poskytne optimálne pohodlie, počas tejto, možno, nepríjemné situácie pre väčšinu domácich maznáčikov.

Aké cestovné vybavenie môže zvýšiť bezpečnosť pri riadení automobilu?

Preprava psa autom môže byť veľký výzva. Aby to bolo príjemné pre všetky strany, stojí za to zaobstarať si vhodný prepravku do auta alebo postroj do auta, ktorý ho nielen udrží v bezpečí, ale tiež ho udrží na jednom mieste, takže nebude mať strach z nehody, v prípade prudkého brzdenia.

Ak chcete zabrániť tomu, aby váš pes blúdil po vozidle, môžete si kúpiť bariérovú sieť, ktorá sa pripevní za predné sedadlá, aby sa vaše zviera nedostalo k vodičovi, alebo pevnejšie mriežku, ktorá sa pripevní za zadné sedadlá, keď váš pes cestuje v kufra.

Ďalšia vymoženosť, ktorá zvýši pohodlie vášho miláčika pri cestovaní, je deka do auta / Autokoberce, ktorý vďaka odpruženie na predných i zadných sedadlách bráni psovi opustiť sedadlo.


Aké vybavenie pre chôdzu?

Stále obľúbenejšie sú tiež vozíky pre psov, najčastejšie na dvoch kolesách, pripomínajúce cestovné tašky, zvyčajne zapínateľné na zips alebo na suchý zips. Možno ich ľahko pripevniť na bicykel, čo našim miláčikom poskytne nezabudnuteľný zážitok a veľa radosti.

Ďalšou zaujímavou vymoženosťou sú tašky pre psov na bicykle, vďaka ktorým môže zviera cítiť vietor vo vlasoch a nabrať pomerne veľkú rýchlosť.

Pri chôdzi i pri riadení automobilu si musíte pamätať na základné potreby nášho psa - jedlo a pitie. Preto stojí za to zásobiť so skladacími cestovnými miskami, ktoré sú veľmi kompaktné a praktické. Dôležitým prvkom sú aj fľaše na vodu, najmä tie, ktoré udržujú vodu na správnej teplote.

Vzhľadom k uvedeným návrhom váš pes určite zvládne stres z cestovania o niečo lepšie. Pokiaľ si nespoja auto alebo cestu len s veterinárom, mal by sa o ceste v priebehu času aspoň trochu presvedčiť. Pamätajte predovšetkým na bezpečnosť a pohodlie vášho psa!

Trixie Mriežka do auta 1315
Kontaktujte nás kvôli cene
TRIXIE Bezpečnostný pás do auta pre psa M
Kontaktujte nás kvôli cene
TRIXIE Bezpečnostný pás do auta pre psa L
Kontaktujte nás kvôli cene
TRIXIE Chladiaca Kosť, prírodná guma 11cm

*****

Kontaktujte nás kvôli cene
TRIXIE Ochraná mreža do auta 96-136 cm
Kontaktujte nás kvôli cene