40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

Interaktívne hry pre psov

Výber hračiek pre psov je dnes veľmi veľký. Vzdelávacie a interaktívne hračky pre psov si v poslednej dobe získali veľkú obľubu. Jednak majú vplyv na duševný stav domáceho maznáčika, ale aj ponúka možnosť nezávislej hry. Obe tieto vlastnosti sa v hračkách stále viac kombinujú.

Interaktívna hračka pre psa - automatická lopta

Príkladom interaktívne hračky pre psa je automatická lopta, ktorá sama vibruje a skáče. Túto činnosť zabezpečuje zabudovaný mechanizmus napájaný z batérie. Hračka sa pohybuje dynamicky náhodným spôsobom. Mnoho modelov tiež hrá veselú melódiu a septembra vďaka LED diódam. Takýto loptu stimuluje psa k väčšej fyzickej aktivite, podporuje prenasledovanie - prebúdza lovecký inštinkt.

Vzdelávacie hračky pre psa - lopta na maškrty

V obchodoch s domácimi miláčikmi sú k dispozícii rôzne vzdelávacie hračky pre psov, ale jedným z najobľúbenejších je lopta, ktorý uschováva maškrty. Táto hračka kombinuje dva faktory, ktoré sa páči psom - tajomstvo ňuchania a desiaty, ktorá je vynikajúca odmenou za vyriešenie hádanky. V závislosti na úrovni obtiažnosti existujú rôzne typy pamlskových loptičiek - prelamované s veľkými otvormi a modely s malými otvormi. Lopta na maškrty rozvíja schopnosť myslieť príčinne, intelektuálne sa angažovať, učí, že existujú rôzne riešenia problému (nielen tá energická). Pes, ktorý zostane s takým loptou doma sám, sa navyše nebude nudiť. Doba čakania na návrat majiteľa ubehne rýchlejšie a zábavnejšie.

Hlavolamy pre psov - ďalšie príklady

Hlavolamy pre psy môžu mať podobu dutého podstavca s košíčkami zakrývajúcimi cenu. Táto hra je o hľadaní skryté pochúťky. Poskytuje vylepšenia príkazov: hľadať, odchádzať, dávať, brať a tiež ponúka čuchové a intelektuálne školenia.

Zaujímavým návrhom inteligentný hračky pre psov je tiež čuchový koberec vyrobený z niekoľkých navzájom našitých vrstiev látky, kde sú schované maškrty. Úlohou psa je čuchať maškrty a dostať sa k nej - pes zdvíha jednotlivé časti podložky prácou s ústami. Čuchová podložka sa odporúča pri problémoch so správaním. Hračka učí sústredenie a sústredenie, upokojuje a unavuje.

Aké faktory je potrebné vziať do úvahy pri nákupe hlavolamu pre psov?

Pri výbere vzdelávacie hračky pre psov je potrebné vziať do úvahy niekoľko základných faktorov, vrátane:


Zložitosť - netrpezlivý pes nemusí prejavovať veľký záujem o komplikované hračky, ktoré od neho budú vyžadovať rôzne ťažké akcie. Hračka by preto mala byť prispôsobená chytrosti, temperamentu, osobnosti a inteligenciu psa;

Veľkosť - v závislosti na veľkosti zvieraťa;

Trvanlivosť - kvalita materiálov, z ktorých je vyrobená, a súvisiace bezpečnosť používania;

Popularita - pozrite sa na hodnotenie hračiek od iných majiteľov psov.