40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Filter

Šampóny pre psov

Šampóny pre psov

Krásna psia srsť a jeho zdravý vzhľad nie je len o správnej výžive, ale aj o starostlivosti. Starostlivosť o psy podporí vhodná kozmetika pre psov. V našej ponuke nájdete všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o svojho psa: šampóny, kondicionéry, krémy, púdre, ale aj špeciálne prípravky na čistenie uší, labiek a okolia očí. U nás nájdete tú najlepšiu kozmetickú tašku pre vášho psa!Krásnu psiu srsť a zdravý vzhľad psa nie je len o správnej výžive, ale aj o starostlivosti. Starostlivosť o psy podporí vhodná kozmetika pre psov. V našej ponuke nájdete všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o svojho psa: šampóny, kondicionéry, krémy, púdre, ale aj špeciálne prípravky na čistenie uší, labiek a okolia očí. U nás nájdete tú najlepšiu kozmetickú tašku pre vášho psa!

Základná starostlivosť o psov - pár slov o šampónoch

Každý majiteľ psa musí občas dopriať svojmu psovi kúpeľ. Niekedy častejšie, niekedy menej častejšie. Potrebu kúpeľa môže urýchliť zlé počasie, prechádzka po nevyčistenom teréne, šantenie psa a mnoho ďalších vecí. Preto by vždy mal byť doma po ruke kvalitný šampón pre psa. Existuje mnoho typov šampónov a je najlepšie zvoliť ten, ktorý je špecifický pre vášho psa.

Šampón pre psov si môžete vybrať z:

- šampón pre šteňatá - jemný, nedráždivý, vhodný pre jemné umývanie šteniat

- šampón pre psy rôznej farby srsti - najčastejšie sú šampóny pre psy s bielou srsťou a pre psy s čiernou srsťou - také šampóny udržujú prirodzenú farbu a posilňujú ju

- funkčné šampóny, tj. zvlhčujúce, výživné šampóny, uľahčujúce rozčesávanie, zvyšujúce objem, pre citlivú pokožku, hypoalergénne a šampóny proti svrbeniu a jemné šampóny

- šampóny prispôsobené dĺžke srsti, tj. šampóny pre krátkosrsté, dlhosrsté psy alebo pre psov so stredne dlhými vlasmi

- voňavé šampóny, ktoré vlasom dodajú krásnu a dlhotrvajúcu vôňu

K dispozícii sú aj suché šampóny pre psy. Sú vhodné k rýchlemu osvieženiu, ale nedokážu si poradiť so silnou špinou. Suché šampóny sú ideálne pre psov, ktorí nemajú radi a boja sa kúpania. Také šampóny ušetria psovi stres a ich majiteľom kúpeľ uľahčia.

Prípravky podporujúce udržiavanie hygieny a zdravia psa

- Kondicionéry pre psy sú navrhnuté tak, aby obnovili a vyživovali psiu srsť, a urobili ju zdravú a krásnu. Sú prispôsobené rôznym typom a dĺžke srsti. Kondicionér srsť zvlhčuje, regeneruje ju, uľahčuje rozčesávanie, dodáva srsti lesk a pružnosť. Kondicionéry sa aplikujú na umytú srsť psov. K dispozícii sú bezoplachové kondicionéry a tie, ktoré je nutné po určitej dobe opláchnuť.

- Prípravky na čistenie uší alebo okolo očí psa - najčastejšie vo forme kvapiek. Prípravky na čistenie uší účinne odstraňujú ušný maz, zvyšky nečistôt a prachu. Veľa psov má problémy s hromadením nečistôt vo vnútri ucha, čo môže viesť k množeniu baktérií a zápalu - veľmi bolestivé a nepríjemné záležitosti. Prípravky na čistenie očného okolia odstraňujú zaschnuté nečistoty.

- Parfém pre psov - chcete, aby váš pes krásne voňal pri zvláštnych príležitostiach? Dajte mu parfém pre psa, ktorý je bezpečný pre domácich miláčikov. Ľudské parfémy majú dráždivé prísady a pre pokožku psov sú príliš silné, preto môžu spôsobiť alergie, podráždenie a svrbenie. K dispozícii je veľa vôní.

- Prípravky na starostlivosť o labky - perfektné v zime aj v horúcom lete. Výrobky pre psie labky ich chránia pred mrazom a soľou vyliatou v zime, a zabraňujú praskaniu. Počas leta ich zvlhčujú a minimalizujú riziko popálenia. V lete sa asfalt zahrieva na vysoké teploty, ktoré môžu spôsobiť bolestivé popáleniny.

Chcete, aby váš pes zostal zdravý a na každom kroku potešil svojím krásnym vzhľadom? Musíte sa o to riadne starať. Ak si nie ste istí, ako presne by ste sa mali o svojho psa starať, navštívte náš blog, kde poskytujeme rady ohľadom starostlivosti o každé plemeno psa. Je tiež dobré sa poradiť s veterinárom, ktorý vám poradí, ako sa najlepšie starať o srsť vášho psa. Každý psovod by však mal mať v byte základné príslušenstvo k udržaniu hygieny psa. Zdravý vzhľad môže byť preukázaný nielen správnou stravou, ale aj správnou starostlivosťou. Šampóny pre psov, potreby pre psov všetkých druhov. Naša ponuka vám pomôže si vytvoriť svoj psí salón.

1 2
TRIXIE Šampón proti lupinám 250 ml

*****

Kontaktujte nás kvôli cene
FRANCODEX Šampón na tmavú srsť 250 ml
Kontaktujte nás kvôli cene
TRIXIE Šampón na dlhú srsť 1 L

**** *

Kontaktujte nás kvôli cene
TRIXIE Šampón ošetrujúci 250 ml
Kontaktujte nás kvôli cene
1 2