40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Filter

Deky pre psov

Deky pre psy sú nielen pohodlné, ale tiež pomáhajú udržiavať byt čistý. Ponuka mnohých druhov diek ponúka chovateľom vybrať si presne taký vzor a farbu, ktorým im elegantne zapadne do dizajnu jeho interiéri a zároveň ponúkne psovi pohodlie.

Aké deky môžete kúpiť domov aj na cesty?

- Deky pre psov - mäkké, ale cenné deky pre psov si môžete vziať so sebou v každej situácii a bezohľadu na cieľovú stanicu ponúknu deky domácim miláčikom miesto ku pohodlnému odpočinku. Univerzálny deky, ktoré majú pekné vzory a farby, je možné nastaviť tak, aby naplnili prepravku, prútený pelech, či akýkoľvek transportér. Zároveň tiež chráni váš nábytok!

- Autokoberce - chránia auto pred zvieracími chlpmi a prípadným znečistenia a ušetrí vám čas a námahu spojenú s čistením interiéru. Koberce do auta sú tiež odpočinkovým miestom pre psov, vďaka ktorým sa každá cesta autom stáva potešením. Koberce majú mnoho veľkostí.

- Vyhrievané podložky pre psov - treba oceniť predovšetkým v zimnom období, kedy sú vyhriatej na primeranú teplotu. Sú odporúčané predovšetkým pre chorých psy, prípadne pre šteňatá.

- Uteráky pre psov - uterák je nutnosťou pre každého majiteľa psa. Cez prázdniny sa osvedčí ako pri vode, tak na lúke. Nenahraditeľný pomocník pri kúpaní a umývaní psa. Mikrovláknové uteráky dobre vstrebávajú vodu, vďaka čomu počas sušenia vysychajú, navyše rýchlo schnú a sú pripravené na opätovné použitie. Uteráky možno použiť v práčke. K dispozícii je niekoľko veľkostí osušiek v závislosti na veľkosti psa.