40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Filter

Výcvik psa

Dá sa povedať, že výchova psa je beh na celý život. Správna výchova je nielen venovaním času. Pri učení bude často nenahraditeľné vhodné príslušenstvo a vzdelávacie pomôcky pre psa. V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov, ako sú: plienky pre psov, podložky a absorpčné podložky, klikr a píšťalka, ktorá vám umožní zavolať svojho psa. Nezastupiteľné sú tiež tašky a bedrové pásy na maškrty, vďaka ktorým budete mať maškrty pre svojho maznáčika vždy po ruke.

K

Aké príslušenstvo môže byť užitočné pri učení a výchove psa?

Čistiace podložky - Aj keď by bolo ideálne, keby sa pes vykonával potrebu iba na prechádzkach, nie je to vždy možné. Podložky umožní nielen naučiť sa čistotu šteňaťa, ale budú tiež skvelým riešením, ak nebudeme doma po dlhú dobu po celý deň, alebo jednoducho nevydrží do ďalšej prechádzky - potom pes bude vedieť, že má určené miesto, kde sa bude starať o jeho potreby, a nebude trpieť našimi nedostatkom času.

Ako naučiť šteňa používať podložku?

Nie je to ťažké, pretože podložky obsahujú feromóny, ktoré priťahujú psov. Po prebudení alebo pitie vody nasmerujte svojho maznáčika na podložku. Keď začne chodiť sám, odmeňte ho lahôdkou. Mal by si veľmi rýchlo pamätať, že používanie podložky je žiaduce a odmenené.

Spreje odpudzujúce psov od určitých miest doma - sú najčastejšie užitočné pri učení šteniat, ale môže sa stať, že si adoptujú staršieho psa, ktorý nevidí žiadny problém v starostlivosti o svoje potreby doma. Tu prídu vhod spreje, ktoré odpudzujú od určitých / sprejom označených miest v domácnosti. V kombinácii s rohožami pre čistotu a veľkou dávkou trpezlivosti budú dokonalým spôsobom, ako naučiť vášho psa, že robíme veci na prechádzke alebo na určenom mieste. Látky používané pri výrobe týchto sprejov sú pre psov a ľudí bezpečné, väčšinou éterické oleje.

Klikre a píšťalky - skvelé príslušenstvo počas tréningu - možno použiť na osvojenie povelov a privolanie maznáčika.

Taška na maškrty - veľmi praktické riešenie, ktoré neobmedzuje naše pohyby pri hraní so psom. Môžeme ho pohodlne hodiť cez rameno alebo nosiť na boku, aby sme mohli odmeniť nášho maznáčika za dobre vykonanej povely.

Spreje proti okusovanie nábytku - najčastejšie obsahujú horký eukalyptový olej, ktorý účinne odrádza vášho maznáčika od poškodenia nášho nábytku. Postačí nastriekať predmety, ktoré sú pre psy zakázané.

Relaxačné obojky - ideálne pre psov s problémami so správaním. Vďaka prírodným olejom a prísadám uvoľňuje relaxačné látky po dobu približne 4-5 týždňov. Je to skvelé riešenie, ak náš pes vykazuje známky agresivity, poškodzuje nábytok alebo trpí separačný úzkosťou. Môžete si tiež vybrať difúzor, ktorý pripojíte ku kontaktu a uvoľníte upokojujúce látky. Nezabudnite však, že by malo ísť len o podporné riešenie, nie o liečebnú metódu. V prípade problémov so správaním bude najdôležitejšie kontakt s behaviorista.

1 2
1 2