40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Filter

Odpuzovače pre psov

Odpudzovače psov sú veľmi praktickým nástrojem pre ľudí, ktorí chcú držať psov mimo určité miesta. Spreje alebo krémy môžu minimalizovať hryzenie do nábytku, poškodenie oblečenia alebo ísť tam, kde by psy nemali. Existuje niekoľko foriem odpudzujúcich prostriedkov od rôznych spoločností. Vedúcimi tu budú Francodex, Benek, Over-Zoo, Dr. Seidel a Versele-Laga.


Čo sú to odpudzujúce spreje a prípravky pre psov?

Odpudzujúce prostriedky pre psov sú vyrobené z prírodných ingrediencií, ktoré sú pre domácich miláčikov úplne bezpečné. Pach, ktorý je pre psov nepríjemný, rovnako ako jeho chuť bránia psom v prístupe na dané miesto. Ak chcete chrániť pohovky, kreslá, kvety alebo iné dôležité alebo cenné predmety pred ničivými účinkami vášho maznáčika a močenie, môžete zvážiť nákup niektorého z produktov odpudzujúcich psov. Odstrašujúci prostriedky pre psy sú najčastejšie založené na rastlinnom zloženie, ktoré je pre domácich miláčikov nepríjemné. Rastlinné extrakty sa vyznačujú silnými étery, ktoré veľmi intenzívne pôsobí na vôňu a chuť psov.

Čo sú odpudzovače pre psov?

Najčastejšie nájdete odpudzujúci spreje pre psy. Táto forma prípravy je veľmi pohodlná. Môžete ľahko a rýchlo nastriekať pomerne veľkú plochu, ktorú chcete chrániť pred účinkami psov. Stačí postriekať objekt a jeho bezprostredné okolie repelentom. Malé kvapôčky sa rýchlo vstrebávajú a nezanechávajú šmuhy ani škvrny.

K dispozícii sú aj pelety odpudzujúce psov. Sú určené hlavne k plašenie psov. Doma sa to neodporúča a dávajte pozor, aby domáce zvieratá nejedla granule. Takéto granule sú ideálne pre ochranu kvetín, stromov a vonkajších predmetov proti kopanie, značenie alebo poškodenia, rovnako ako proti cudzím psom.

Odpudzujúci tekutiny pre psov prichádzajú vo veľkých baleniach a vydrží dlho. Tekutinu môžete ľahko vysypať na povrch, napríklad na vonkajšie kvetináče alebo dlaždice doma, alebo handričku namočiť a použiť na utretie povrchov, na ktoré chcete nalákať psov. Tekutiny majú silný zápach, takže ich malé množstvo stačí na to, aby psy odradili od vylučovania a močenie.


Názory opatrovateľov, ktorí výrobky už používali, pomôžu pri výbere správneho odpudzovača pre psov.