40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Filter

Deky pre mačky

Deky a prikrývky pre mačky môžu byť pre mačky skvelá posteľ. Pomáhajú tiež udržiavať byt čistý, ak sú umiestnené na nábytku. Pre mačky môžu byť deky tiež dobrým lákadlom a podnetom k začatiu hrania. Pozrite sa na ponuku prikrývok pre dospelé mačky aj pre mačiatka, uterákov a podložiek.

Aké deky pre mačky si vybrať domov, do auta, k návštevám veterinára?

- Deky pre mačky - mäkké, ale tenké prikrývky pre mačky sú v byte milovníka mačiek nutnosťou. Budú fungovať v každej situácii, môžete ich vziať všade. Univerzálne, majú pekné a estetické vzory a farby. Môžu to byť výplň do prepravky, poťah na nábytok, ktorý si mačky zvolili - ochráni ho pred jej srsťou.

- Vyhrievané podložky - sú veľmi dôležité pre príliš skoro odstavené mačiatka, mladé alebo choré mačky. V zime môžu byť použité ako pelech, mačky budú rady odpočívať na vyhrievanie podložke. Jedná sa o úplne bezpečné výrobky. Zahrievajú sa asi na 40 *, čo je telesná teplota mačiek. Vyhrievané podložky majú protišmykové dno, takže nekĺžu.

- Koberce pre mačky - Koberce sú vyrobené zo silných materiálov, takže môžu byť skvelou výplňou do kukane, napr. do prútených alebo plastových pelechov. Poskytujú dobrú tepelnú izoláciu, takže môžu byť tiež sami pelechom. Zvyčajne majú jednu stranu z rúna a druhú stranu z umelej kožušiny, také vrstvy sa mačkám veľmi páčia.

- mačacie podložky - sú ľahké, ale odolné. Najčastejšie majú zvýšené rámy, vďaka ktorým lepšie zapadajú do polohy mačky. Prešívané alebo pevne lemované rohože sú vyplnené rúnom, takže sú teplé a mäkké. Protišmykové podrážky zabraňujú kĺzaniu. Ide o produkty najvyššej kvality, navrhnuté s ohľadom na potreby mačiek. Pekné a zábavné vzory vyzdobí byt a priťahujú pozornosť najmladších chovateľov mačiek.

- cestovné deky - sú ideálne pre prepravu mačiek, napr. pri návšteve veterinára. Plastové alebo kovové transportéry, aj keď sú bezpečné, sú pre mačky tvrdé, a nie príliš pohodlné. Cestu možno mačke spríjemniť vyložením prepravky špeciálnou cestovnou prikrývkou, alebo podložkou do prepravky. Možno ich prať v práčke.