40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Filter

Fľaše pre psov

Fľaše pre psov

Aj váš domáci miláčik potrebuje dodržiavať pitný režim. Cestovnú fľašu pre psa využijete ako pri cestovaní aj počas dlhej prechádzky.

Cestovné fľaše pre psy sú dokonalým a osvedčeným riešením pri cestovaní, tréningu, výstavách alebo dlhých prechádzkach so svojim domácim miláčikom. Existuje mnoho veľkostí a rôznych dizajnov fliaš, ale všetky zaisťujú, aby mal váš pes vždy prístup k čerstvej pitnej vode. Ponúkané modely cestovných fliaš sú prispôsobené tak, aby ich bolo možné vziať kamkoľvek so sebou, a niektoré slúžia aj ako ideálna pomôcka do auta. Vďaka guličkovému ventilu budete mať vodu stále pri sebe a váš psík tak bude mať prísun vody kedykoľvek počas celého dňa.

Aké cestovné fľaše ponúkame?

Ponúkané fľaše na vodu sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu alebo nerezovej ocele. Plastové fľaše sú ľahšie, zatiaľ čo kovové - odolnejšie a ekologickejšie. Cestovné fľaše majú patentovaný guľový ventil, takže nie je nutné nosiť ďalšiu nádobu.

Misky pripevnené k fľaši (súčasť fľaše) sú tvarované a stabilné. Tvar je prispôsobený fľaši, takže možno celú vec ľahko prenášať. Samotné misky na vodu sú dostatočne široké, aby z nich mohol každý pes piť.

Ideálne fľaše na vodu by sa mali ľahko čistiť a umyť. Nedostatok zákutia umožní väčšiu hygienu.

V našej ponuke nájdete aj dojčenskú fľašu TRIXIE pre šteniatka.

Akú kapacitu fliaš si mám vybrať?

Kapacita a veľkosť fľaše závisí na veľkosti nášho psa a na účelu fľaše.

Fľaše používané najčastejšie na výstavách by mali mať čo najväčšiu kapacitu. Výstavy trvajú dlhé hodiny a pes bude často pociťovať smäd. Čím väčšia je kapacita cestovnej fľaše, tým väčšia je kapacita k nej pripojenej misky.

Fľaše strednej veľkosti sú ideálne pre cestovanie. Zmestia sa kamkoľvek, budú sa ľahko vynímať a dávať psovi. Na štandardné výlety stačí 500 ml vody. Tieto fľaše budú fungovať tiež na mieste, po ceste - počas prechádzky alebo tréningu.

Malé fľaše s vodou budú najlepším riešením na prechádzky - zmestia sa do každej tašky a batohu. Nezaberajú veľa miesta a ich kapacita je dostatočná aj pre štandardné prechádzky.

Pre veľké psy? Pre malé psy?

Psy veľkých plemien by mali mať väčšie cestovné fľaše. Kvôli väčšiemu smädu, ale aj potrebe väčších misiek.

Pre psov brachycefalických plemien budú lepšie ploché šálky, z ktorých nebudú mať problém piť.

Menšie cestovné fľaše s vodou možno úspešne podávať mačkám - na cestách, v nosiči alebo na výstavách.

Fľaše na vodu pre psov sú nesmierne dôležité počas leta, kedy je každá prechádzka vystavená plnému slnku. Aj počas krátkej prechádzky sa pes zahreje, a sladká voda sa stáva neoceniteľnou.