40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

Fľaše pre psov

Fľaše pre psov

Cestovné fľaše pre psy sú dokonalým a osvedčeným riešením pri cestovaní, tréningu, výstavách alebo dlhých prechádzkach so svojím domácim miláčikom. Existuje mnoho veľkostí a rôznych designov fliaš, ale všetky zaisťujú, aby mal váš pes vždy prístup k čerstvej pitnej vode. Ponúkané modely cestovných fliaš sú prispôsobené tak, aby ich bolo možné vziať kamkoľvek so sebou, a niektoré aj ako ideálna pomôcka do auta. Vďaka guličkovému ventilu budete mať vodu stále pri sebe a Váš psík tak bude mať prísun vody kedykoľvek po celý deň.


Aké cestovné fľaše ponúkame?

Ponúkané fľaše na vodu sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu alebo nerezovej ocele. Plastové fľaše sú ľahšie, zatiaľ čo kovové - odolnejšie a ekologickejšie. Cestovné fľaše majú patentovaný guľový ventil, takže nie je nutné nosiť ďalšie nádobu.

Misky pripevnené k fľaši (súčasťou fľaše) sú tvarované a stabilné. Tvar je prispôsobený fľaši, takže možno celú vec ľahko prenášať. Samotné misky na vodu sú dostatočne široké, aby z nich mohol každý pes piť.

Ideálne fľaše na vodu by sa mali ľahko čistiť a umyť. Nedostatok zákutia umožní väčšiu hygienu.


Akú kapacitu fliaš si mám vybrať?

Kapacita a veľkosť fľaše závisí na veľkosti nášho psa a na najčastejším účelu fľaše.

Fľaše používané najčastejšie na výstavách by mali mať čo najväčšiu kapacitu. Výstavy trvajú dlhé hodiny a pes bude často pociťovať smäd. Čím väčšia je kapacita cestovné fľaše, tým väčšia je kapacita k nej pripojeného misky.

Fľaše strednej veľkosti sú ideálne pre cestovanie. Zmestia sa kamkoľvek, budú sa ľahko vynímať a dávať psovi. Na štandardné výlet stačí 500 ml vody. Tieto fľaše budú fungovať tiež na mieste, po ceste - počas prechádzky alebo tréningu.

Malé fľaše s vodou budú najlepším riešením pre prechádzky - zmestia sa do každej tašky a batohu. Nezaberajú veľa miesta a ich kapacita je dostatočná aj pre štandardné prechádzku.


Pre veľké psy? Pre malé psy?

Psy veľkých plemien by mali mať väčšie cestovné fľaše. Kvôli väčšej smäde, ale aj potrebe väčších misiek.

Pre psov brachycefalických plemien budú lepšie ploché šálky, z ktorých nebudú mať problém piť.

Menšie cestovné fľaše s vodou možno úspešne podávať mačkám - na cestách, v nosiči alebo na výstavách.


Fľaše na vodu pre psov sú nesmierne dôležité počas leta, kedy je každá prechádzka vystavená plnému slnku. Aj počas krátkej prechádzky sa pes zahreje a sladká voda sa stáva neoceniteľnou.