40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Kategórie

Testuje pre nás Apolonia Maincoon - recenzia maškŕt FRANCODEX

Prečítajte si, čo pre nás otestovalo úžasné mačiatko Apolonia - Maincoon!

Nedávno k nám prišiel ďalší balíček z Fera, ktorý obsahoval pár maškŕt na otestovanie. V prvom rade sú to dve balenia lahôdok značky Francodex, ktorú už dobre poznám. Spoločnosť nám predstavuje občerstvenie, ktoré je určené na prevenciu porúch plynúcich z tvorby vlasových guliek v žalúdku, dodržiavanie ústnej hygieny a ochranu močových ciest.


Keď som otvorila balíček žuvacích a čerstvých pochúťok, moja radosť nemala konca a ako obvykle sa to skončilo roztrhnutím jedného balíčka. Našťastie je diera na zadnej strane, takže sa mi ju pred vami podarilo skryť!

Prvou verziou maškrty, ktorú sme vyskúšali, je tá, ktorá pomáha udržiavať správnu ústnu hygienu. Výrobca nás informuje, že odstraňuje zubný kameň a zabraňuje nepríjemnému zápachu z úst. Prvý ani druhý problém nemáme, pretože Apolonia jedáva veľmi veľké kusy mäsa a zuby jej často dávam kontrolovať veterinárom. Maškrty sme podávali často a Apolonia si ich zamilovala.

Druhý balíček, ktorý sme mali možnosť otestovať, je ten proti poruchám plýnucich z vlasových guliek a iných častíc v žalúdku. Som veľmi rád, že som dostal aj takúto variantu, pretože Pola často zvracia. Skúšali sme rôzne pasty a maškrty, ale účinky sa často nedostavili. Maškrty sme podávali dobrých pár dní a žiadne zvracanie alebo nedostatok chuti do jedla. Apolonia si maškrty dychtivo užívala. Dávka nie je kozmicky veľká, pretože je to maximálne 10 kusov denne, nie 30 ako v predchádzajúcich maškrtách.

Keď to zhrniem, som veľmi rád, že si Francodex opäť k nám našiel cestu. Maškrty s veľkou radosťou privítala moja prieberčivá mačka a hlavne máme konečne pokoj so zvracaním. Už ste Francodex skúšali?

Tvár mačky je po podaní maškrty na nezaplatenie!


Zdroj: Test pre FERA http://mainecooncatapolonia.blogspot.com

Komentáre

Neboli nájdené žiadne recenzie

Nový príspevok