40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Kategórie

Najlepšie 3 hračky pre ničiaceho psa

Ďalší hostia na našom blogu. Tentoraz sú to Žofia a jej pes Beethoven z B the Great a 3 hračky, ktoré odporúčajú pre psy ktoré radi ničia. Máte nejaké návrhy na trvanlivé hračky pre psov? Prečítajte si, čo odporúčajú naši blogeri,

Mám nepríjemnú možnosť kontrolovať odolnosť doplnkov pre psy. Beethoven, namiesto toho, aby bol borderom, sa pri hre mení na krvilačné zviera a zo všetkého na dosah svojich úst urobí skazu. Preto si všetky trhače, loptičky, prstence, plyšáky a ďalšie, ktoré prežijú veľký B test, zaslúžia ocenenie

O tom aký je tento ničiteľský test, môžete vidieť v názve článku. Nie bezdôvodne Vám predstavíme iba tieto tri hračky.

Psy milujú interakciu so svojími majiteľmi, preto je hra skvelým spôsobom, ako prehĺbiť a posilniť vzájomné vzťahy. Mimochodom, je to dobré riešenie, ak nemáme dostatok času na beh alebo dlhú prechádzku - spoločné naťahovanie s domácim zvieratkom alebo aportovanie sú únavné činnosti. Pri tom všetkom je dôležité nezabudnúť, že honba za loptou nie je náhradou za prechádzky po lúkach alebo vo veľkom parku. Ide o rôzne druhy aktivít, ktoré by sa mali využívať súčasne a nemali by sa navzájom nahrádzať. Ale späť k téme ...


Hryzadlo pre psa - prvá najlepšia - Pan Nerf

Je to hračka určená hlavne na aportovanie je tvare rugby loptičky, ktorá je oveľa menšia. Je dosť ľahká, čo sa z pohľadu nezdá, pretože má masívnu a hrubú vrstvu zelenej peny, ale pravdepodobne je vďaka tomu stále celý a vhodná na použitie. Ani ostré zuby beštie menom Beethoven ju nezvládli prehrýzť.

Zdá sa, že najkrehkejším prvkom je žiariaca guľa vo vnútri hračky. Červený záblesk na fotografii nie je výsledkom mojej fotografickej neschopnosti, ale zachytila som fungujúce svetlo v správnej farbe. Nesvieti veľmi dlho, nie viac ako pol minúty, ale tento čas vám umožňuje nájsť psovi loptičku - a o to predsa ide, nie?

Neraz sme sa s touto loptou hrali na mokrej tráve, ale neriskovala by som sa s ňou hrať vo vode. Svetlo by sa mohlo pokaziť a Nerf Ball by už nebola viditeľná v tme.

Môžete si ju kúpiť tu -> NERF pískacia LED futbalová lopta malá zelená / oranžová

Pevná a odolná hračka v podobe rugbyovej lopty je ideálna na aportovanie.

Ostatné psie hryzadlá

Keďže viete, že túto hračku môžem odporučiť, prejdeme k ďalšej Ringo ZOLUX

Oranžová, pružná, ale nie príliš hrubá (určite nie ako Puller!). Pokiaľ ide o mňa, môže to byť skvelá náhrada za fialovú must have pre psy, ktoré sú menšie a uprednostňujú jemnejší materiál.

Hračka je vyrobená z gumy a má priemer asi 23 cm. Je vyrobená zo segmentov, takže keď som pri prvom hraní s Beethovenom počula zvuk podobný praskania/škrípaniu, mala som strach, že sa ringo zlomilo. Ukázalo sa však, že to bol iba zvuk Beethovenových zubov kĺzajúcich po okrajoch týchto segmentov.

Niekedy ako predĺženie ruky používam vodítko – bolo to jednoducho pohodlnejšie. Guma je v ruke celkom príjemná, neporaní ju.

Osvedčila sa pri trhaní na poli, na lúke a v meste. Môžem jednoznačne odporučiť. Môžete si ho kúpiť tu ->Hračka ZOLUX TPR Moos

Gumová obruč je pevná a odolá aj silným čeľustiam psov.

Pes hryzie obruč pri hre so psovodom.

Čas na ďalšieho a mimochodom posledného pomocníka, ktorý prežil boj s Beethovenom - kosť TPR Zolux

Je to jediná hračka z týchto troch, ktorá sa osvedčila aj na samostatné hranie, čo znamená, že ako jediná prešla testom s Beethovenom.

Štrnásť centimetrov pískajúceho šťastia. Varovanie: Zvuk vydávaný hračkou je dosť vysoký, ale pre ľudské ucho je znesiteľný.

Po mnohých dňoch vyzerá táto kocka stále rovnako ako pri jej zakúpení. Ak to pes dokáže zničiť, potom sa Vám ukloním - máte skutočného terminátora a môj pes bude sedieť zahanbený v rohu. S hračkou sme spokojní, môžete si ju kúpiť tu -> Hračka ZOLUX TPR Pop Bone

Napriek tomu, že Beethoven medzi hračkami šíri hrôzu, ich využívanie mimo určenia môže skončiť ich kazením.

Kosť vyrobená z TRP patrí medzi tvrdšie a odolnejšie maškrty.

Niekoľko slov o nás:

Vediem blog o živote spestrenom mojím psom Beethovenom. Som optimistka, mám pozitívny prístup k životu s nádychom irónie a práve to chcem vo svojich príspevkoch ukázať. Moje motto je - B the Great t.j. buďte skvelí I žite skvele a to je to, čím Vás všetkých chcem nakaziť. Dotknem sa tém týkajúcich sa psov, ale aj sebazdokonaľovania, čítania, cestovania a mnoho ďalšieho, aby si každý našiel niečo pre seba.