40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

HAPPY DOG

HAPPY DOG logo

Nemecké krmivo pre psov vyrobené v malom mestečku Wehringen v Bavorsku. Korene spoločnosti siahajú až do roku 1765 a všetko sa začalo v 18. storočí s obilným mlynom na rieke Singold. V roku 1950 bola zavedená priekopnícka inovácia: pomocou najmodernejšej technológie a vhodných strojov sa vyrábali obilniny, ktoré sa v kombinácii s mäsom stali prvým kompletným krmivom pre psov. Dnes je krmivo Happy Dog dostupné nielen v Nemecku, ale aj v celej Európe, v niektorých ázijských krajinách a v Južnej Amerike. Výrobky sa vyvážajú do 66 krajín a sú prítomné na 3 kontinentoch.

.

Rozsah Happy Dog

.

Rozsah Happy Dog tvoria výrobky prispôsobené stavu a veku psov. Spoločnosť Happy Dog vytvorila dvojfázový systém kŕmenia, ktorý podporuje zdravý vývoj mladších aj starších psov. Sortiment zahŕňa:
- Supreme Line - exkluzívne
- Supreme Sensible - pre alergikov
- NaturCroq Line - výnimočné ceny

.
.
.

Čo sú krmivá Happy Dog pre psov?"

.

Všetky výrobky tejto značky obsahujú bielkoviny živočíšneho pôvodu. Neobsahujú žiadne rastlinné náhrady bielkovín, farbivá, konzervačné látky, príchute ani sóju.

Koncept LifePlus zavedený v rámci značky má za cieľ napodobniť a modelovať výživu divokých vlkov. Zložky krmiva sú monitorované a receptúry sú vytvárané na základe konzultácií so špičkovými odborníkmi a veterinármi. Výrobca získava suroviny od miestnych farmárov a garantuje 90 % stráviteľnosť krmiva.

Jedinečné zloženie a spôsob výroby krmiva zaručuje zdravie a vitalitu vášho domáceho miláčika.

Značka je proti nehumánnemu testovaniu na zvieratách.
.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 30
Min Max
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Cena
1 2
1 2