40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

HAPPY DOG Supreme New Zealand 12.5 kg

49.99

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 12 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

New Zealand je známy svojou panenskou prírodou, krištáľovo čistými vodami, jahňacím jedlom s nízkym obsahom cholesterolu a zelenými mušľami. Happy Dog Supreme Neuseeland pozostáva z 21% jahňacieho a 21% ryže a sušeného mäsa z týchto mušlí.

Unikátna receptúra HAPPY DOG SUPREME LIFEPLUS CONCEPT vyrobená z prírodných, dlho známych ingrediencií dopĺňa túto exkluzívnu receptúru a robí z nej kompletné suché jedlo v superprémiovej kvalite. Vďaka špeciálnym prísadám, jedinečnej výrobnej technológii a iba 21% obsahu bielkovín je krmivo Neuseeland najlepším riešením pre kŕmenie, zvlášť pre citlivé psy so špeciálnymi požiadavkami.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
12.5
Produktový rad:
HAPPY DOG Supreme Nový Zéland
Veľkosť maznáčika:
Stredné a veľké rasy
Výrobca:
HAPPY DOG

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Citlivá tráviaca sústava

Zloženie

Bielkoviny (%):
21
Druh bielkovín:
Jahňacie
Metabolická energia (%):
3580
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

"Extrémne chutné a výnimočne dobre tolerované kompletné krmivo Happy Dog New Zealand v superprémiovej kvalite obsahuje 21 % baranieho mäsa a jemné mäso cenných novozélandských zelených mušlí. Veľkosť krokety je vhodná pre všetky veľké a stredne veľké plemená psov, najmä pre veľmi vyberavé psy, ktoré hľadajú niečo špeciálne. Je vhodný aj na vedomé kŕmenie citlivých psov. Novozélandské krmivo obsahuje starostlivo vybrané zložky a vďaka starostlivej výrobe obsahuje presne vyvážené množstvo bielkovín a energie. To všetko je doplnené prírodnými zložkami, ktoré vytvárajú jedinečnú receptúru Natural Life Concept."

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.