40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

HAPPY DOG Supreme Piemonte 4kg

Výrobca: HAPPY DOG
52869
Kontaktujte nás kvôli cene
Hmotnosť
Poštovné
Cena
10 kg
DOPRAVA ZADARMO

55.17 €

Odosielame najneskôr do 5 dní

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Niečo úplne výnimočného: prvé krmivo s talianskymi jedlými gaštanmi

Kompletné krmivo pre všetkých dospelých psov s hmotnosťou nad 10 kg s normálnou spotrebou energie.

Happy Dog Supreme Sensible Piemonte s jedlými gaštanmi nie je pre Vášho psa len výnimočne chutným krmivom. Vďaka bezlepkovej receptúre bez obilia a bez zemiakov je toto suché krmivo ideálne tiež pre tých najnáročnejších psov s alergiami alebo potravnými neznášanlivosťou.
Ľahko stráviteľná kačica, chutné oceánske ryby, bezlepkové jedlé gaštany a jedinečný Happy Dog Natural Life Concept® tvorí zmysluplný základ tejto exkluzívnej receptúry. Tieto starostlivo vybrané komponenty a veľmi šetrný proces výroby robia z Happy Dog Piemonte ideálne krmivo pre uvedomelou výživu. Krmivo je preto vhodné aj pre psov so špeciálnymi požiadavkami. Granule sú optimálne prispôsobené pre chrup všetkých stredných a veľkých plemien psov nad 10 kg dospelej hmotnosti.

Kompletné SUPER PREMIUM krmivo Happy Dog Piemonte je výnimočne chutné a je ideálne pre všetkých náročných labužníkov, ktorí hľadajú niečo výnimočné, alebo sú veľmi vyberaví. Vhodné je najmä pre jedincov s potravinovou neznášanlivosťou. Zemiaky neobsahujú žiadny lepok a možno ich preto odporučiť pre psov s neznášanlivosťou obilia. Aby sme ideálnym spôsobom podporili látkovú výmenu psa, vraciame sa k prírodným zložkám, ktoré majú zdraviu prospešné vlastnosti. Preto pridávame náš jedinečný Happy Dog Natural Life Concept® z rýdzo prírodných prísad: výberové bylinky, stopové prvky, ľanové semeno, jablká a novozélandské morské mušle. Vďaka tomu organizmus psíka celkovo profituje.

Zloženie:

kačací proteín * (26%), múka z jedlých gaštanov (26%), hrachový škrob, hydinový tuk, repné rezne * (odcukrený), rybia múčka z oceánskych rýb (4%), pečeňový hydrolyzát, slnečnicový olej, ľanové semeno (1 , 3%), jablčná dreň * (1,2%), chlorid draselný, repkový olej, droždie *, chlorid sodný, morské riasy *, mäso morských mušlí * (0,1%), droždie * (extrahované), pestrec mariánsky , artičok, púpava, zázvor, list brezy, žihľava, harmanček, koriander, rozmarín, šalvia, koreň sladkého drievka, tymián, (sušené bylinky celkom: 0,15%); *) Sušený.

Stráviteľná energia: 1.550 KJ / 100g; 3.700 Kcal / kg

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
4
Produktový rad:
HAPPY DOG Supreme Piemonte kačica, gaštan, ryby
Veľkosť maznáčika:
Malé rasy
Výrobca:
HAPPY DOG

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Druh bielkovín:
Kačica
Metabolická energia (%):
3700
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.