40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

VITAPOL

VITAPOL logo
Spoločnosť Vitapol založil v roku 1991 Piotr Matuszewski a v počiatočnom období vytvoril výrobky len pre niekoľko druhov zvierat. S rozvojom a získanými poznatkami sa sortiment spoločnosti rozširoval, aby uspokojil čoraz viac chovaných druhov zvierat.


Sídlo spoločnosti sa nachádza v Kobylarni neďaleko Bydhošti. Spoločnosť Vitapol je v Poľsku známa už roky a celosvetovo sa jej výrobky predávajú vo viac ako 60 krajinách.

.
.

Výrobky značky Vitapol

.

Vitapol pôsobí s láskou k zvieratám a ich majiteľom.
Tím tvoria milovníci a nadšenci zvierat, ako aj odborníci, vďaka čomu sú výrobky vytvárané po mnohých konzultáciách a štúdiách.

Ponuka spoločnosti Vitapol pozostáva z viac ako 500 výrobkov a je taká bohatá, že osloví aj tie najnáročnejšie zvieratá a uspokojí potreby najjemnejších chutí. Okrem toho sa Vitapol postaral o rôzne typy balení - od kartónových, cez fóliové až po vedierka a širokú škálu gramáží, aby si zákazník mohol vybrať správne množstvo krmiva pre potreby svojho chovu.


Možno rozlíšiť nasledujúce produktové rady krmív Vitapol:

.
- Línia Vita
- Aroma Colour
- Aroma Premium
- Weekend Style
- Línia Magic
- Sensitive
- Economic
.


Preparáty Vitapol pre králiky a hlodavce:

.
- Vita Herbal
- Vitaline


a kvapky:
- Royal Menu

Doplnkovo sú v ponuke limetky a rôzne pochúťky napr. Okrem toho sú v ponuke limetky a rôzne pochúťky, napr. v podobe kornútkov, vitburgerov a Smakers fliaš, ktoré sa stali hitom a v súčasnosti ich je až 111 druhov.


Poslaním spoločnosti Vitapol je prinášať dobroty a podporovať zdravú výživu domácich zvierat, preto venujú najväčšiu pozornosť kvalite surovín.V ponuke je široká škála produktov.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Veľkosť balenia
  • 0
  • 10
Min Max
Dodatočné zdravotné prínosy
Cena
Druh
VITAPOL Vitalina super color 20 g
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
VITAPOL Zeleninový snack pre papagáje a exotické vtáky 80g
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
VITAPOL Vita Herbal Lunch Bowl pre králika
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)