40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Sterilised 7+ granule 400g pre starnúce kastrované mačky

Výrobca: ROYAL CANIN
4713
5.28

Odosielame do 72 hodín

Hmotnosť
Poštovné
Cena
0.4 kg
€3.00

5.28 €

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Royal Canin Sterilised 7+ je kompletné superprémiové krmivo pre kastrované dospelé mačky (7 – 12 rokov).

Aj keď je kompletné a vyvážené krmivo dôležité pre mačky akéhokoľvek veku, pre kastrované staršie mačky sú dôležité isté konkrétne živiny. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Sterilised 7+ je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby dospelých kastrovaných mačiek starších ako 7 rokov. V tomto štádiu života už bude vaša mačka čeliť prvým známkam starnutia, pretože sa dostáva do seniorského veku. Aby vaša dospelá vykastrovaná mačka mohla lepšie čeliť prvým známkam starnutia, krmivo je obohatené o špeciálne živiny, ako sú napríklad polyfenoly zo zeleného čaju, vitamín C, EPA a DHA. Tento komplex pre podporu vitality vašej mačke veľmi prospieva a podporuje jej správne telesné funkcie.

Pretože je dôležité, aby si vaša mačka udržala ideálnu hmotnosť v akomkoľvek veku, ROYAL CANIN® Sterilised 7+ obsahuje stredný obsah tuku. Vhodne veľká porcia tohto krmiva zabráni priberaniu vašej mačky. Riaďte sa pokynmi na balení z dôvodu správnych veľkostí porcií, ktoré zaručujú optimálne zdravie. Krmivo obsahuje upravené množstvo fosforu, ktoré podporuje obličky vašej mačky, pretože udržiava ich správnu funkciu.

Zloženie živín v krmive ROYAL CANIN® Sterilised 7+ navyše podporuje a udržiava zdravie močových ciest vašej dospelej mačky.

Zloženie:Kukurica, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. – bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), dehydratované hydinové mäso, kukuričný lepok, rastlinná vláknina, živočíšne tuky, hydrolyzované živočíšne proteíny, pšenica, ryža, kvasnice, minerály, repné odrezky, rybí olej, fruktooligosacharidy, šupky a semená psyllia, sójový olej, hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitínu).

Nutričné doplnkové látky: vitamín A: 17000 IU, vitamín D3: 900 IU, vitamín C: 180 mg, E1 (železo): 35 mg, E2 (jód): 3,5 mg, E4 (meď): 11 mg, E5 (mangán): 45 mg, E6 (zinok): 136 mg, E8 (selén): 0,06 mg. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g. Senzorické doplnkové látky: výťažok z čaju (zdroj polyfenolov): 0,6 g. Konzervačné látky. Antioxidanty.

Odporúčaná denná dávka:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Ideálna hmotnosť

46 g

56 g

66 g

75 g

Nadváha

37 g

45 g

53 g

60 g

 

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.4
Produktový rad:
Royal Canin Sterilised +7
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Senior
Špeciálne požiadavky:
Sterilizácia
Vek maznáčika od:
7 rokov

Zloženie

Bielkoviny (%):
36
Druh bielkovín:
Hydinové
Metabolická energia (%):
3414
Tuky (%):
12

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.