40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ROYAL CANIN Urinary care 10 kg

92.79 (9.28 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 23 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

12 Recenzia 4.9 z 5

*****

92%

****

8%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Suché krmivo pre mačky s problémami s močovým systémom, 10 kg.

Kryštály sa môžu vyskytnúť prirodzene v moči mačky. V závislosti na mnohých faktoroch, vrátane pH, tvorba kryštálov môže byť zvýšená a môže mať negatívny dopad na zdravie močových ciest mačky. Adekvátna výživa pomáha znižovať riziko tvorby kryštálov v moči.
 
Recept na kŕmenie URINARY CARE pomáha chrániť dolné močové cesty mačky.

MOČOVÝ CARE jedinečné zloženie pomáha udržiavať koncentráciu minerálnych solí v moči, čo vedie k zníženiu jeho koncentrácie, tiež prispieva k zníženiu pH moču na optimálnej úrovni. Unikátny vzorec URINARY CARE vytvára prostredie menej priaznivé na tvorbu kryštálov v moči.
 
Účinnosť: dvojnásobná účinnosť pri ochrane dolných močových ciest mačiek; účinok získaný po 10 dňoch kŕmenia mačky výlučne pre močovú starostlivosť.


Zloženie: Sušené hydinové bielkoviny, kukurica, rastlinný proteínový izolát, ryža, pšenica, živočíšny tuk, rastlinná vláknina, kukuričný lepok, hydrolyzované živočíšne proteíny, kukuričná múka, minerálne soli, repné rezky, kvasnice, sójový olej, rybí olej, extrakt z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

DOPLNKY(na 1 kg stravy): Nutričné ​​doplnkové látky: vitamín A: 19.500 UI, vitamín D3: 700 UI, E1 (železo): 37 mg, E 2 (jód) 3,7 mg, E4 (meď): 11 mg, E5 (mangán): 48 mg, E6 (zinok): 145 mg, E8 (selén): 0,06 mg - Konzervačné látky - antioxidanty.

Analytické zložky: hrubý proteín 33% - oleje a tuky: 13% - Popol 6,6% - surovej vlákniny: 5%.

NÁVOD NA POUŽITIE: pozri tabuľku. Najlepšie je používať skôr: pozri dátum vypršania platnosti. Dátum exspirácie, číslo zásielky a registračné číslo zariadenia sú uvedené na zadnej strane balenia. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

* L.I.P: Proteín vybraný pre svoju veľmi vysokú biologickú dostupnosť.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
10
Produktový rad:
Royal Canin Urinary Care
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Citlivá močová sústava
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
33
Druh bielkovín:
Hydinové
Fosfor (%):
0.74
Tuky (%):
13
Vápnik (%):
0.9
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2

*****

Veľmi dobré jedlo. Moje mačky mali pred niekoľkými rokmi vážne problémy s močovými cestami. odkedy ich kŕmim Urinary Care Royal Canin, problémy sa nevrátili. Mačky ho ochotne jedia. Dokonca sa zhoršili aj oveľa drahšie potraviny od inej renomovanej spoločnosti.

*****

Moja mačka má problémy s močovým mechúrom. Vďaka tomuto krmivu je jej oveľa lepšie.

*****

Predovšetkým sa mačka nezatvára.

*****

Mačka spokojná

*****

Moje mačičky sú veľmi spokojné s krmivom Royal Canin Urinary. Odporúčam.

*****

Odporúčam toto krmivo pre mačky s problémami s močovým mechúrom.Môj kocúr ho konzumuje už rok a doteraz nebral antibiotiká na chorý močový mechúr, a tak som s ním dvakrát do roka musela ísť k veterinárovi.Najdôležitejšie je, že ho môže jesť ako základné krmivo a pije veľa vody.

*****

moja mačka konzumuje toto krmivo len rok a zatiaľ neochorela na zápal močového mechúra, konzumuje ho s radosťou, odporúčam ho

*****

Toto krmivo už roky vyhovuje mojim mačkám, ktoré trpeli urologickými problémami. Od používania Royal Urinary sa sťažnosti nevrátili.

*****

Kopt je v siedmom nebi

*****

Toto krmivo kupujem už dlho - pomáha mojej mačke udržiavať správne fungovanie močových ciest. Odporúčal nám ho veterinár a už rok si môžeme užívať pokojný život bez problémov s upchatými močovodmi. Odporúčam ho všetkým majiteľom kastrovaných mačiek.
1 2

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.