40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 45 €

Filter

MegaAkcie

1 2
-10%
BOSCH Plus Pstruh + zemiaky 1 kg
BOSCH Plus Pstruh + zemiaky 1 kg
€7.14 (7.14 € / kg)
€7.93
-10%
RINTI MAX-I-MUM Junior Chicken 12 kg
RINTI MAX-I-MUM Junior Chicken 12 kg
€55.35 (4.61 € / kg)
€61.50
-10%
Care Grain-free Adult karma sucha z łososiem 1 kg
BRIT Care Grain-free Adult s lososm 1 kg
€5.62 (5.62 € / kg)
€6.24
-10%
ROYAL CANIN Veterinary Care Dog Adult 4 kg
€20.96 (5.24 € / kg)
€23.29
-10%
TASTE OF THE WILD Pine Forest 5,6 kg
TASTE OF THE WILD Pine Forest 5,6 kg
€29.32 (5.24 € / kg)
€32.58
-10%
TETRA Pond Colour Sticks 1 L
€3.55 (3.55 € / l)
€3.95
-10%
BOSCH Soft junior kura & bataty 1 kg
BOSCH Soft junior kura & bataty 1 kg
€7.32 (7.32 € / kg)
€8.13
-10%
Vet Life Natural Diet Cat Hepatic 400g
FARMINA Vet Life Natural Diet Cat Hepatic 400g
€7.60 (19.00 € / kg)
€8.45
-10%
BOSCH Bosch Age & Weight 11.5 kg
BOSCH Bosch Age & Weight 11.5 kg

****

€37.64 (3.27 € / kg)
€41.82
-10%
BRIT Care Mini Grain Free Mini Puppy lamb 2 x 7 kg
€67.34 (4.81 € / kg)
€74.82
-10%
BRIT Veterinary Diets Dog Mobility 2 kg
BRIT Veterinary Diets Dog Mobility 2 kg
€19.20 (9.60 € / kg)
€21.33
-10%
TETRA TetraMin XL Granule 250 ml
TETRA TetraMin XL Granule 250 ml
€6.71 (2.68 € / 100 ml)
€7.46
-10%
HILL'S Canine Adult Performance New 14 kg
€62.42 (4.46 € / kg)
€69.36
-10%
APPLAWS Adult Dog L Chicken 2 kg
APPLAWS Adult Dog L Chicken 2 kg
€15.21 (7.61 € / kg)
€16.90
-10%
Mastercraft Fresh duck Świeża kaczka 500 gr
BELCANDO Mastercraft Fresh duck 500 g
€8.23 (16.46 € / kg)
€9.14
-10%
BRIT Veterinary Diets Cat Diabetes 2 kg
BRIT Veterinary Diets Cat Diabetes 2 kg
€14.52 (7.26 € / kg)
€16.13
-10%
FITMIN Dog Maxi Junior 12 kg
FITMIN Dog Maxi Junior 12 kg

*****

€39.16 (3.26 € / kg)
€43.51
-10%
FARMINA Vet life hipo fish & potato dog 12 kg [CLONE]
€166.03 (6.92 € / kg)
€184.48
-10%
BRIT Cat Premium by Nature Kitten chicken 300 g
BRIT Cat Premium by Nature Kitten chicken 300 g
€2.42 (8.07 € / kg)
€2.69
-10%
BOSCH Adult Life & Care Chicken 12.5 kg
BOSCH Adult Life & Care Chicken 12.5 kg
€40.72 (3.26 € / kg)
€45.24
-10%
BRIT Cat Premium by Nature Sensitive lamb 800 g
BRIT Cat Premium by Nature Sensitive lamb 800 g
€5.03 (6.29 € / kg)
€5.59
-10%
WOOLF Codfish Sushi 100g
WOOLF Codfish Sushi 100g
€2.69 (26.90 € / kg)
€2.99
-10%
FARMINA Ecopet natural fish 12 kg
FARMINA Ecopet natural fish 12 kg
€49.13 (4.09 € / kg)
€54.59
-10%
TROVET Exclusion NVD 2,5 kg
TROVET Exclusion NVD 2,5 kg
€15.43 (6.17 € / kg)
€17.14
-10%
JOSERA JosiDog Master Mix 900 g
JOSERA JosiDog Master Mix 900 g
€4.05 (4.50 € / kg)
€4.50
1 2