40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

FRANCODEX

FRANCODEX logo

Francodex je francúzska značka výrobkov na hygienu a starostlivosť o domáce zvieratá - psy, mačky, malé cicavce, ako aj akváriové rybičky, hlodavce alebo vtáky. Laboratóriá Francodex boli založené v roku 1985 a odvtedy sa vo svojej práci riadia láskou k zvieratám. Neustály vývoj a zavádzanie nových technológií im umožňuje udržiavať najvyššiu kvalitu svojich výrobkov tak, aby účinne posilňovali zdravie vášho domáceho maznáčika.

.
.

Výrobky značky Francodex

.

V obchode s domácimi zvieratami fera.pl nájdete výrobky Francodex zo širokej škály kategórií. Medzi najrozpoznateľnejšie výrobky Francodex patria:

.

- šampóny - štandardné a suché, Francodex vytvoril rady aj pre tých najnáročnejších opatrovateľov a ponúka šampóny určené pre psy konkrétnych plemien alebo so špecifickým typom srsti. Šampóny pre biele psy, čierne psy, pre dlhosrsté psy alebo hrubosrsté psy - to všetko nájdete v sortimente značky

- zubné pasty pre psy alebo mačky. Výrobky ústnej hygieny sú ponúkané v základných variantoch, ako sú napríklad len zubné pasty, ale aj menej štandardné, hoci veľmi praktické - tekutiny alebo prášky, ktoré sa pridávajú do vody alebo jedla vášho domáceho maznáčika

.

-prípravky na hygienu uší, očí

.

- prípravky na starostlivosť o psie labky počas zimy

.

- utierky na starostlivosť o psa

.

- Riad Prevendog - riad obojkov proti hmyzu

Všetky výrobky Francodex sú prispôsobené konkrétnemu zvieraťu, jeho veku a potrebám na základe jeho veľkosti alebo úrovne aktivity a životného štýlu. Vynikajú svojou účinnosťou, efektívnosťou a bezpečnosťou pre zvieratá a životné prostredie.

.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 1
Min Max
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Cena
Druh
Aktívna látka