40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

FRANCODEX Šampón proti svrbeniu 1L

Výrobca: FRANCODEX
38526
17.76

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 4 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Šampón proti svrbeniu pre psov.

Špeciálne vyvinutý šampón, ktorý zmierňuje svrbenie a hĺbkovo hydratuje pokožku vášho psa. Obohatený o výťažky zo sladkého drievka a močového mechúra účinne upokojuje všetky podráždenia. Vysoko koncentrovaný šampón je účinný a zanecháva na srsti príjemnú vôňu.

Zloženie:

Jemný čistiaci základ - výťažky zo sladkého drievka a Fucus vesiculosus - chitosan - látky eliminujúce zápach. Obsahuje C12-C14 etoxylované sulfátové sodné soli; 1-propanamínium, 3-amino-N-karboxymetyl)-N,N-dimetyl-, N-(C12-18(even)acyl deriváty, hydroxidy, vnútorné soli; 3-((C12-18)-acylamino)-N-(2-((2-hydroxyetyl) amino)-2-oxoetyl)-N,N-dimetyl- 1-propanamíniumchlorid.

Návod na použitie:
Pred použitím pretrepte. Navlhčite srsť vlažnou vodou, naneste malé množstvo šampónu, rovnomerne vmasírujte a rozotrite penu. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a dôkladne opláchnite.

Balenie: 1 l

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Objem (ml):
1000
Výrobca:
FRANCODEX

Určenie

Určenie:
Protisvrbivý
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.