40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

TRIXIE

TRIXIE logo

TRIXIE sprevádza vás a vášho domáceho miláčika od narodenia až po starobu, doma aj na cestách, pri hre a športe a v každom ročnom období s tými správnymi produktmi. Pritom zohľadňujeme nielen rôzne preferencie a potreby všetkých plemien, ale sledujeme aj aktuálne trendy.

Výrobky značky Trixi pre vášho domáceho miláčika!

.

TRIXIE má vo svojom sortimente niečo vhodné pre každého milovníka zvierat. Je to nielen vďaka rozsiahlemu sortimentu 6 500 položiek, ale aj vďaka vynikajúcemu pomeru ceny a kvality.

Mnoho našich produktových radov je vyvinutých, skontrolovaných a otestovaných vlastnými odborníkmi a dizajnérmi. Dôležitú úlohu zohrávajú aj rady externých odborníkov na zvieratá a dizajnérov. Vysoké kvalitatívne štandardy a ich implementácia šetrná k zvieratám sú pre nás rovnako dôležité ako starostlivé riešenie reklamácií.

.
.

Udržateľnosť je zásadou TRIXIE

.

Od založenia spoločnosti TRIXIE v roku 1974 naša láska k domácim zvieratám neustále rástla a dnes podlieha úplne iným požiadavkám ako v minulosti. Preto v spoločnosti TRIXIE cítime veľkú zodpovednosť, pokiaľ ide o udržateľnosť a sociálnu angažovanosť. Neustále meníme a prispôsobujeme naše procesy, aby sme ich optimalizovali a zintenzívnili.

Silná filozofia spoločnosti TRIXIE!

.

História spoločnosti TRIXIE sa začala s tri a pol tonovým nákladným autom a dánskym autom. Keď podnikateľ Bonnik Hansen naložil do svojho nákladného auta vodítka, hračky a hryzadlá pre psov, netušil, že sa jeho jednočlenná spoločnosť vyvinie na lídra európskeho trhu.


Naša spoločnosť má viac ako 600 stálych zamestnancov a viac ako 100 dočasných zamestnancov. O našich zákazníkov v Nemecku, Rakúsku, Veľkej Británii, Francúzsku, Holandsku, Belgicku a Luxembursku sa stará 50 terénnych pracovníkov. Ako vzdelávacia spoločnosť ponúkame školenia pre deväť rôznych profesií.
Napriek rýchlemu rastu a úspechu zostala spoločnosť prízemná a autentická. Všetci si navzájom tykajú, stretnutia prebiehajú na úrovni očí a správame sa k sebe úprimne a otvorene. Pravidelná výmena názorov so zákazníkmi a dodávateľmi je pre nás rovnako dôležitá ako spoľahlivé a ústretové vybavovanie otázok.

Pozrite si sortiment Trixie v obchode pre zvieratá Fera.co.uk a presvedčte sa, ako sa výrobky budú páčiť vášmu domácemu miláčikovi!

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 5
Min Max
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Použitie
  • ukázať všetko
Pre akého maznáčika
Cena
Farba
Materiál
Výkon osvetlenia (W)
Objem (l)
Druh
Vstavané osvetlenie
Veľkosť
Napájanie
1 2 3 4 5 6 7 8
... 14
-71%
TRIXIE Sušené rybičky pre mačky  50g
TRIXIE Sušené rybičky pre mačky 50g

*** *

1.12 (22.40 € / kg)
3.90
1 2 3 4 5 6 7 8
... 14