40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

TRIXIE hračka termoplastický had na maškrty 42 cm

Výrobca: TRIXIE
54083
7.04

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

4 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Ohybný termoplastický had Trixie na pamslky. Ide o interaktívnu hračku, do ktorej môžete vložiť pochúťky, pastu, paštétu a ďalšie dobroty. Hračka slúži predovšetkým na zabavenie psíka. Otáčaním, ohýbaním a stláčaním hračky sa maškrty budú postupne uvoľňovať.

Hračka nie je určená pre hru bez dozoru - hoci ide o veľmi odolný materiál, pes by hračku napriek tomu mohol poničiť a kúsky hračky prehltnúť.

Veľkosť: 42 cm
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
TRIXIE
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Dobrý nápad, ako psa na pár minút zamestnať, hračka je mäkká, ale odolná voči psím zubom, navyše pískatko v hlave núti psa hrať sa s ňou, aj keď v nej nie je nič na jedenie

*****

Fantastická vec na psiu nudu, môžete ju naplniť mokrým alebo suchým krmivom a zamestnať svojho psíka na dlhý čas. Hračka je mäkká a pružná a po hre ju môžete ľahko umyť.

*****

Najlepšia hračka nášho psa. Zamestná ho aj niekoľkokrát denne na niekoľko minút. A hrá sa s ním, aj keď v ňom nie sú žiadne pochúťky.

*****

Marley odporúča! Rozhodne najlepšia hračka!

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.