40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

NATURAL-VIT

NATURAL-VIT logo

CERTECH začal vyrábať a distribuovať výrobky pre hlodavce a králiky pod vlastnou značkou Natural-Vit. V roku 2018 vydali rad výrobkov s názvom KORONA NATURY, ktorý obsahoval len prírodné a výživné výrobky pre hlodavce a králiky. Tieto výrobky, ktoré neobsahujú žiadne geneticky modifikované organizmy, konzervačné látky ani farbivá, prijali majitelia malých zvierat, takže teraz značka rozširuje rad o banky.

Prírodné výrobky značky Vit pre králiky a hlodavce

.

Veľké hlodavce aj zajacovité zvieratá potrebujú na optimálne fungovanie správne živiny, ktoré môžu ovplyvniť ich zdravie aj srsť. Tieto plaché, ale zvedavé zvieratá si pravdepodobne vychutnajú banky a seno pre hlodavce od spoločnosti Natural-Vit. Hlodavce, najmä činčily, potrebujú dostatok pohybu, takže správne krmivo je nevyhnutné, aby im poskytlo energiu na hru.

Banky pre hlodavce od spoločnosti Natural-Vit sú chutnou pochúťkou. Na našej webovej stránke nájdete celý rad rôznych fliačikov, ktoré sú určené pre králiky aj činčily. Pridaním rôznych príchutí do ich základnej stravy môžete rýchlo zistiť, ktoré vášmu zvieratku najviac chutia. Tieto banky môžu byť orechové, zeleninové, jablkové a dokonca môžu obsahovať aj ľubovník bodkovaný.

Pokiaľ ide o stravu, seno je základnou položkou pre všetky zajacovité a hlodavce. Najmä králiky a menšie hlodavce potrebujú na správne trávenie dve hrste tejto zložky stravy každý deň. V ponuke nájdete aj zmesi sena špeciálne obohatené o zložky bohaté na draslík, ako sú jablká a červená repa, ktoré podporujú zdravie pečene a krvný obeh. Ak chcete, môžete si kúpiť základnú zmes sena a zmiešať ju s takými prvkami, ako sú vetvičky ríbezlí, sušené paradajky alebo malinové ovocie, ktoré dodajú vášmu zvieraťu extra chuť a zároveň mu poskytnú dôležité vitamíny a minerály. Tieto kombinácie krmiva pomôžu udržať vášho chlpatého priateľa zdravého a aktívneho po dlhý čas.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Veľkosť balenia
  • 0
  • 10
Min Max
Dodatočné zdravotné prínosy
Cena
Druh