40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

BENEK Natural-Vit coolbaton s orieškami

Výrobca: NATURAL-VIT
18547
24.13

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 6 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Zdravá, prírodná a chutná maškrta s orieškami pre hlodavce a králiky pozostávajúca zo zŕn, ovocia, zeleniny a bylín najvyššej kvality, ktoré v prírode tvoria základ stravy týchto zvierat. Vďaka prelamovanej štruktúre prívesku tvorí až 95% objemu jedlo. A použitie inovatívnej technológie umožnilo eliminovať tradičný proces pečenia. Všetky zložky Coolbaton boli navyše skombinované so 100% prírodnými látkami.

Krmivo neobsahuje farbivá ani konzervačné látky a jeho jedenie je pre zvieratká veľkým potešením a zábavou. Séria krmiva okrem orieškovej príchute ponúka aj ďalšie príchute: jablkovú, bylinkovú, zeleninovú, mrkvovú, ľubovníkovú a petržlenovú.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Dodatočné zdravotné prínosy:
dodať vitamíny
Hmotnosť obalu (kg):
0.1
Druh:
Banka (nádoba)
Výrobca:
NATURAL-VIT
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.