40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Krmivo pre psov: rozdelenie podľa značiek

Ak uvažujete o hľadaní nového krmiva pre svojho psa alebo ste sa práve stali opatrovateľom o nového člena rodiny, zoznam podľa výrobcov granúl iste uľahčí vašu úlohu.

Hotové krmivá pre psy sú vyvážené a spĺňajú všetky potreby psov v závislosti na ich životnej fáze, veľkosti a individuálnych vlastnostiach. Doplnkové potraviny, na druhej strane, majú hýčkať, diverzifikovať psiu stravu a poskytovať ďalšie minerály a živiny. Nie každý má čas a ochotu pripraviť si vlastné jedlo, ale určite by každý chcel pre svojho psa to najlepšie. Zdravie a pohoda domáceho maznáčika do značnej miery závisí na spôsobe a kvalite jeho krmiva.

Široký výber potravín od rôznych výrobcov vám umožňuje slobodne si vybrať to správne jedlo pre nás i pre nášho psa. Môžete si vybrať zo známych značiek pre psov, ako je Brit, Taste of the Wild, Fitmin, Royal Canin, Butcher, Dolina Noteci a mnoho ďalších.

Vyberte si dobré krmivo, ktoré zaistí optimálny vývoj šteňaťa, šťastný život pre dospelého psa a zdravú starobu seniorov.