40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

FARMINA

FARMINA logo

Farmina je talianska značka krmiva pre psy a mačky, ktorá existuje od roku 1965. Jej vysokokvalitné výrobky sú určené pre každé plemeno a každý vek domáceho maznáčika a jej dlhoročná tradícia jej umožnila dokonale prispôsobiť svoje krmivá preferenciám psov a mačiek. V súčasnosti Farmina ponúka 10 radov krmív pre psov a mačky vrátane najoceňovanejších krmív Farmina N&D bez obsahu obilnín.

Logo Farmina

.
.

Farmina krmivá pre psy a mačky

.

Kŕmivá Farmina sa ponúkajú vo verziách suchého krmiva a vlhkého krmiva pre psy aj mačky. Najväčšiu časť tvoria kompletné krmivá, ktoré poskytujú všetky potrebné živiny a môžu tvoriť základ stravy vášho domáceho maznáčika.

Každý majiteľ môže na stránke Fera.co.uk nájsť pre seba a svojho domáceho miláčika to najlepšie krmivo Farmina. Farmina ponúka krmivo pre dospelých psov, šteňatá, psov seniorov, mačiatka, dospelé mačky, mačacie seniorov.

Kŕmivo pre psov Farmina je k dispozícii aj podľa veľkosti domáceho zvieraťa:

.

Verzia Maxi - krmivo pre psy veľkých plemien

Verzia Medium - krmivo pre psy stredných plemien

Verzia Mini - krmivo pre psy malých plemien

Kŕmivo Farmina - ktorú líniu si vybrať

.

Rozsah krmív značky Farmina je jednoducho popísaný na obale.

Farmina Grain Free

.

Tento rad suchých krmív Farmina neobsahuje obilniny. Hlavnou zložkou môžu byť ryby, kuracie alebo jahňacie mäso a prídavnými látkami sú vždy vybrané druhy ovocia alebo zeleniny. Môžete si vybrať aj mokré (konzervované) verzie týchto krmív.

Farmina N&D Ancestral Grain

.

Tieto suché alebo mokré krmivá sú vyrobené z minimálne 60 % živočíšnych zložiek a obmedzeného množstva obilnín, t. j. ovsa alebo špaldy.

Farmina N&D Ancestral Grain

Farmina Tekvica

.

Potraviny, v ktorých boli obilniny alebo zemiaky nahradené tekvicou. Táto zelenina je bohatá na živiny a je zdrojom vlákniny, pričom nezaťažuje tráviaci systém zvierat.

Farmina VET Life

.

Jedná sa o prírodné krmivá vyrobené z vysokokvalitných surovín s terapeutickými prísadami. Spoločnosť Farmina pripravila receptúry vhodné pre väčšinu ochorení psov a mačiek, ako sú gastrointestinálne (pri problémoch s tráviacim systémom), renálne (pri poruchách obličiek), hepatálne (pri poruchách pečene), kardiálne (pri problémoch s kardiovaskulárnym systémom) a mnohé ďalšie. Na výber sú suché a vlhké krmivá.

Farmina Cibau

.

je kompletné krmivo, ktoré je zároveň bezlepkové. Tu sa stretáva kvalita s cenou priaznivou pre peňaženku.

Farmina Ecopet Natural

.

to je rad kompletných krmív, ktorý je dostupný v niekoľkých príchutiach.


V internetovom obchode Fera.pl sú v ponuke všetky tieto rady výrobkov Farmina.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 24
Min Max
Plemeno psa
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Pre akého maznáčika
Cena
Druh
1 2 3 4 5 6
1 2 3 4 5 6