40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

EUKANUBA Intestinal Disorders Adult All Breeds Chicken 12 kg

44.80 (3.73 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 11 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

11 Recenzia 4.5 z 5

*****

73%

****

18%

***

0%

**

9%

*

0%

91%

Recommend

91% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Krmivo, ktoré ovplyvňuje tráviace procesy a pomáha prekonať rad zdravotných problémov, ktoré sa netýkajú iba tráviaceho systému. Účinkuje okrem iného na reguláciu bakteriálnej flóry v črevách, vďaka čomu pes nemá problémy s vylučovaním patogénnych látok. Obsahuje repnú dužinu, ktorá výrazne stimuluje celý tráviaci systém. Výhodou produktu je znížený obsah tuku, ktorý bude fungovať v prípade zvierat, ktoré sa stretávajú so žalúdočnými ochoreniami. Kyseliny tuky z Omega skupiny upokojujú zápal v tele.

EVD Dog Dry Intestinal Disorders Adult All Breeds Chicken Bag je produkt odporúčaný pre rekonvalescenciu zvieraťa, rovnako ako pre výskyt takých ochorení, ako je gastroenteritída, rekurentná hnačka, pankreatitída alebo perzistentné zápcha.

Otázky a odpovede (FAQ)
Pre akého maznáčika:
Pes
Druh:
Veterinárne krmivo

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
12
Produktový rad:
EUKANUBA Veterinary Diet Intestinal Disorders
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
EUKANUBA

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Citlivá tráviaca sústava

Zloženie

Bielkoviny (%):
23
Druh bielkovín:
Hydinové
Fosfor (%):
0.8
Tuky (%):
10
Vápnik (%):
1.05
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2

*****

Jediné jedlo, po ktorom sa môj pes cíti dobre

****

Dobrý deň, cena je veľmi dobrá, kupujem toto krmivo pre moju Vyshku, ktorá má problémy so slinivkou, je dobré a odporúčam ho pre psov s tráviacimi problémami

*****

Odporúčame všetkým

**

Bohužiaľ totálny neúspech, žiadny zo psov nechce toto jedlo ani očuchať ????

*****

Odporúčame. Rýchle a efektívne ????

*****

Potraviny vynikajúce, funguje podľa odporúčania veterinára. Spôsob vybavovania objednávok, čas a spôsob doručenia veľmi dobrý, príklad pre iné spoločnosti. S pozdravom.

*****

Týmto krmivom kŕmim svoju 14-ročnú sučku. Potraviny kupujem už takmer 2 roky. Pomáha jej pri žalúdočných problémoch, sučka nezvracia a nemá hnačku. Je kŕmená len týmto krmivom.Som s ním veľmi spokojná.

*****

Pes žerie s chuťou.

*****

Vynikajúce jedlo. Objednávam vždy od toho istého predajcu a vždy rýchle odoslanie. Jedlo sa vydáva vždy druhý pracovný deň. Odporúčam

*****

Vďaka tomuto jedlu sa môj otec mohol vzdať liekov na trstinu. Je to senzačné. Vyskúšali sme všetky pankreatické potraviny a iba táto skutočne funguje. Predajca sa veľmi snaží uspokojiť zákazníkov a objednané jedlo bolo doručené na druhý deň. Všetky by sa mali posielať takýmto expresným tempom.
1 2

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.