40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

EUKANUBA Intestinal Disorders Adult All Breeds Chicken 5 kg

Výrobca: EUKANUBA
43216
32.91

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 8 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

6 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Krmivo, ktoré ovplyvňuje tráviace procesy a pomáha prekonať rad zdravotných problémov, ktoré sa netýkajú iba tráviaceho systému. Účinkuje okrem iného na reguláciu bakteriálnej flóry v črevách, vďaka čomu pes nemá problémy s vylučovaním patogénnych látok. Obsahuje repnú dužinu, ktorá výrazne stimuluje celý tráviaci systém. Výhodou produktu je znížený obsah tuku, ktorý bude fungovať v prípade zvierat, ktoré sa stretávajú so žalúdočnými ochoreniami. Kyseliny tuky z Omega skupiny upokojujú zápal v tele.

EVD Dog Dry Intestinal Disorders Adult All Breeds Chicken Bag je produkt odporúčaný pre rekonvalescenciu zvieraťa, rovnako ako pre výskyt takých ochorení, ako je gastroenteritída, rekurentná hnačka, pankreatitída alebo perzistentné zápcha.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
5
Výrobca:
EUKANUBA

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Citlivá tráviaca sústava

Zloženie

Bielkoviny (%):
23
Druh bielkovín:
Hydinové
Fosfor (%):
0.8
Tuky (%):
10
Vápnik (%):
1.7
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Superpotravina, ktorú odporúčame s čistým svedomím. Ideálne pre psov s tráviacimi problémami a citlivým tráviacim traktom. Odkedy ho používame, jeho bruško je zdravé, jeho bobky majú správnu konzistenciu a má dobrú chuť do jedla. Leo má tiež rád chuť a zamiloval si jedlo od prvej "gule". Odporúčame.

*****

Superpotravina, ktorú odporúčame s čistým svedomím. Ideálne pre psov s tráviacimi problémami alebo citlivým tráviacim traktom. Leovi chutila aj chuť a od prvej "guľôčky" si toto jedlo okamžite zamiloval. Odkedy ho používame, jeho bruško je zdravé, jeho bobky majú správnu konzistenciu a jeho chuť do jedla je v poriadku.

*****

Jedlo je skvelé. Môj pes ho znáša veľmi dobre. Hnačka sa skončila :)

*****

Všetko v poriadku. :)

*****

odporúčané

*****

jedlo rovnako dobré ako Royal, ale za nižšiu cenu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.