40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Doplnky pre milovníkov zvierat

Vítam všetkých milovníkov domácich miláčikov! Ak milujete svoje zvieratá rovnako ako my, a ste rovnako pobláznení v oblasti zábavných doplnkov s podobizňou Vašich miláčikov ako my, potom ste na správnom mieste! Možno hľadáte trefný darček pre blízku osobu, ktorá je úplne paf zo svojho štvornohého priateľa? Pripravili sme špeciálne pre Vás produkty, ktoré zdôrazňujú Vašu lásku k psom, mačkám a iným domácim miláčikom. Ako prejaviť lásku Vášmu miláčikovi pomocou doplnkov? Všetky naše návrhy nájdete na platforme Pakamera.pl.

Mňau mňau, čo tam mačička máš...? Geometrické náušnice v mačacej podobe potešia všetkých milovníkov pradiacich priateľov. Tento úžasný doplnok sa hodí doslova ku všetkému, môžete ho nosiť dennodenne, ale aj na väčšie príležitosti ( hodí sa k čiernej). Tieto náušnice sú dokonalým tipom na darček pre všetky milovníčky mačiek.
Akým doplnkom preukázať lásku svojmu domácemu miláčikovi? Milovníci domácich miláčikov milujú všetky domáce doplnky s motívom svojho milovaného zvieratka. Totálne nás očaril vankúšik s motívom francúzskeho buldoga. Vankúšik je krásny a prakticky a navyše sa hodí do každej obývacej izby a spálne - bez ohľadu na štýl, v akom ste zariadili byt. Zdriemnuť si s buldogom? Prečo nie! Mäkký vankúš PES-VANKÚŠIK bude na to perfektný.


Hľadáte doplnok, ktorým preukážete lásku svojmu domácemu miláčikovi a zároveň ozdobíte byt? A čo tak plagát s motívom zvieraťa? Na Pakamera.pl nájdete veľa zaujímavých plagátov a ilustrácií poľských umelcov, ktoré odrážajú Vašich štvornohých priateľov. Napríklad mačací plagát. Kto z milovníkov sladkých mačičiek by mu mohol odolať? Vysnívaný doplnok na zavesenie k pracovnému stolu.mačací plagát.


Valček na prípravu sušienok s motívom psíka? Ako milovníci psov sme za! Môžete ním ozdobiť nielen sladké sušienky, ale aj cukrovú hmotu na koláč, ba dokonca aj hlinené výrobky. Sladkosti vyzdobené pomocou “zvieracieho” valčeka sa určite stanú hitom každej žúrky alebo párty, ktorú zorganizujete. Zvábi Vás voľačo psie?


Máme tu fanúšikov buldogov? Povedzme, že áno! Tanier na zákusky s motívom nášho milovaného francúzskeho buldoga je ďalší doplnok, ktorým mu preukážete svoju lásku. Nezvyčajný porcelán ozdobený originálnymi ilustráciami je ďalším nápadom na trefný darček, ktorému neodolá žiadny milovník týchto zlatých miláčikov.


So zvieratkom chutí lepšie? Ak je toto heslo rituálom Vašej rannej kávy, tento hrnček sa Vám určite zapáči. Vtipné motto a motív labky roztomilého mačiatka alebo psíka robia z tohto hrnčeka pekný doplnok, ktorým prejavíte lásku Vášmu domácemu miláčikovi. So zvieratkom či bez, jedno je isté - ranná káva chutí najviac v milej spoločnosti. Napríklad v spoločnosti zlatého psíka.


Komentáre

Neboli nájdené žiadne recenzie

Nový príspevok