40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

DOLINA NOTECI

DOLINA NOTECI logo
Dolina Noteci je poľská spoločnosť vyrábajúca krmivo pre psy a mačky. Sídli v meste Wyrzysek vo Veľkopoľskom vojvodstve a pýši sa tým, že je najmodernejším európskym závodom na výrobu krmív pre domáce zvieratá.
.
Pozícia značky v Poľsku jej umožnila začať sa rozvíjať aj na zahraničných trhoch, výrobky je možné získať v Estónsku, Fínsku, Rusku, na Ukrajine, v Rumunsku, Českej republike, Litve alebo Chorvátsku.
.
. .
.

Značka Dolina Noteci

. Od začiatku je pre značku prvoradá kvalita krmiva a podpora zdravej výživy psov a mačiek, preto sú receptúry krmív zostavované odborníkmi, správne vyvážené a následne kontrolované v každej fáze výroby. Značka si zakladá na jasnom zložení, ktoré je presne popísané na etikete, čo opatrovateľom uľahčuje výber najvhodnejšieho krmiva pre ich domáceho miláčika. Najlepšie a vždy čerstvé suroviny od miestnych dodávateľov vytvárajú vysokokvalitné výrobky a výnimočnú chuť.

.
Všetky rastlinné suroviny sú bez GMO.
.Jedinečnosť závodu "Dolina Noteci" spočíva v tom, že bol prispôsobený pre návštevu milovníkov zvierat a ľudí zvedavých na to, ako sa vyrábajú potraviny. Od roku 2016 majú zákazníci možnosť vidieť výrobu potravín na vlastné oči. Okrem toho sú dodávatelia surovín spoločnosti Dolina Noteci na "Zozname kvalifikovaných dodávateľov pre závod na výrobu krmív pre zvieratá Dolina Noteci".

Kŕmivá pre domáce zvieratá Dolina Noteci

.

Značky spoločnosti Dolina Noteci zahŕňajú:
- Dolina Noteci premium
- Piper
- Prírodná chuť
- BASF Valley of Note (Biologicky vhodné bezpečné potraviny)
- RAFISortiment značky zahŕňa vlhké potraviny vo forme paštét, mletého mäsa a kúskov v omáčke. Výrobky sú dostupné v rôznych hmotnostiach a formách: v konzervách, vrecúškach a polyamidových črievkach.

Dolina Noteci poskytuje prírodné, zvieratám prispôsobené krmivo a takáto výživa zaručuje zdravie a vitalitu domácich zvierat, ako aj ich krásny vzhľad.

Dolina Noteci poskytuje prírodné, zvieratám prispôsobené krmivo.

.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 15
Min Max
Plemeno psa
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Pre akého maznáčika
Cena
Druh
Hmotnosť obalu (g)
1 2 3 4
1 2 3 4