40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

DOLINA NOTECI PREMIUM Bohaté na kačicu a tekvicu 800 g

2.47 (3.09 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

12 Recenzia 4.9 z 5

*****

92%

****

8%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

DOLINA NOTECI PREMIUM VALLEY Bohaté na kačicu a tekvicu 800 g

Zdravie vášho domáceho maznáčika do značnej miery závisí od správnej stravy! Kačica, zdroj aminokyselín metionínu a cysteínu. Kačica a suroviny z nej získané nahrádzajú nedostatok železa a selénu v tele psa. Tieto minerály zohrávajú dôležitú úlohu pri udržiavaní normálnej funkcie krvi a stimulácii antioxidačných vlastností telesných tekutín. Prídavok tekvice dodáva telu vysoko stráviteľné sacharidy a stimuluje správne tráviace procesy. Zabezpečte svojmu psovi pohodu!

Zloženie
Hovädzie mäso 30 % (pľúca, srdcia, žalúdky, mäso, vemená), kačacie mäso 25 % (pečeň, mäso, srdcia), bravčové mäso 20 % (mäso, obličky, pečeň, žalúdky), vývar, tekvica 4 %, vajcia 3 %, minerálne látky, ľanový olej 0,2 %, semená Psyllium 0,2 %, sušená bazalka 0,01 %.

Analytické zložky
Hrubý proteín 12 %, hrubý tuk 6,5 %, hrubý popol 2,5 %, hrubá vláknina 0,8 %, vlhkosť 77 %, vápnik 0,3 %, fosfor 0,25 %.

Prísady: výživové doplnky/kg:

Vitamín D3 - 450 IU, vitamín E - 40 mg, zinok (oxid zinočnatý) - 30 mg, mangán (oxid manganatý (II)) - 2 mg, meď (síran meďnatý (II), pentahydrát) - 0,4 mg, jód (obalený, granulovaný, bezvodý jodičnan vápenatý) - 0,3 mg

Otázky a odpovede (FAQ)
Pre akého maznáčika:
Pes
Druh:
Krmivo

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.8
Produktový rad:
DOLINA NOTECI Premium bohaté na kačicu s tekvicou
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
DOLINA NOTECI

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Bielkoviny (%):
10
Druh bielkovín:
Hovädzie mäso
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2

*****

super

*****

Mokré krmivo Dolina Noteci je vhodné pre naše nedrobné sučky. Kvalita konzerv je vysoká a nespôsobuje alergie ani žalúdočné ťažkosti. Odporúčam jedlo a obchod FERA.pl. Je to spoľahlivá spoločnosť.

*****

super

*****

Dolina Noteci je odporúčaná veterinárnymi lekármi. Veľký výber príchutí, nespôsobuje alergie ani žalúdočné ťažkosti. Jedlo je veľmi kvalitné. Súprava obsahuje všetky príchute, t. j. 10. Súprava je dokonale prepracovaná.

*****

Pes ho má veľmi rád. Rovnako ako každé mokré krmivo od Dolina Noteci. Dôrazne odporúčame.

*****

Veľmi dobré krmivo - môj pes zje celú konzervu, odporúčam

*****

Moja sučka z útulku nám nedovolí vybrať výrobok z plechovky. Pravdepodobne by ho zjedla aj s obalom, keby sme jej to dovolili.

*****

Veľmi aromatická karna s kúskami mäsa a zeleniny. Capel odporúča !

*****

odporúčané

*****

Môj pes tieto konzervy miluje. Nie je silno mletá, sú v nej kúsky mäsa a zeleniny. Príjemné je, že sú k dispozícii plechovky a vrecúška. A sady, ktoré si vždy kupujem, pretože každá plechovka má inú príchuť. Odporúčam.
1 2

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.