40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

VETEXPERT

VETEXPERT logo

Vet Expert sa stará o zdravie a pohodlie zvierat spolu s ich ošetrovateľmi od roku 2008. Veríme v silu vášho priateľstva. Poznáme vaše potreby a chceme, aby ste mohli podporiť svoje zviera, keď to potrebuje. Podporujte tých najlepších. Preto vytvárame profesionálne produkty vrátane výživových doplnkov, ktoré podporujú organizmus vášho domáceho zvieraťa a udržiavajú jeho vitalitu čo najdlhšie.

Doplnky stravy značky VetExpert:

.

- Imunitný systém - vysoká imunita

.

- Kľud&Relax - pre jeho duševný pokoj

.

- Plaque Off- účinná alternatíva k čisteniu zubov

.

- Coprovet - riešenie problému s jedením výkalov

.

- Trichocat - zastavenie zvracania spôsobeného vylučovaním chlpových guliek

-Koža&srsť - krásna a lesklá srsť

-Kĺby&Pohyblivosť - neobmedzená aktivita po dlhšiu dobu

- Multivitamín - zdravie a kondícia

Výššie uvedené prípravky VET EXPERT môžete bezpečne používať bez konzultácie s veterinárom.
Vet Expert - je značka č. 1 odporúčaná veterinármi!

.
.

Výhodou prípravkov VetExpert je ich:

.

- ODBORNÉ VEDOMOSTI A SKÚSENOSTI - prípravky VET EXPERT sú navrhnuté odborníkmi na veterinárnu medicínu a látky, ktoré obsahujú, sú najvyššej kvality, majú zdokumentovanú účinnosť a boli zostavené tak, aby poskytovali čo najlepší účinok

- VYSOKÁ CHUTNOSŤ - lahodná chuť je jednou z priorít pri vývoji našich produktov. Všetky zloženia kapsúl sú hodnotené z hľadiska chuti, takže si môžete byť istí, že prípravky Vet Expert bude váš domáci miláčik prijímať s radosťou. Kapsuly = chutné.

- JEDNODUCHÁ FORMA PODÁVANIA - kapsuly VET EXPERT sú vo forme TWIST OFF, takže sa ľahko podávajú - obsah kapsuly sa vytlačí do tlamy, do krmiva, na labku alebo sa podáva vcelku.

- ĽAHKÉ DÁVKOVANIE - 1 x kapsula do 15 kg, 2 kapsule nad 15 kg. Jednoduchšie to už byť nemôže.

Od roku 2008 sa spoločnosť VET EXPERT stará o zdravie a pohodlie VŠETKÝCH ZVIERAT. Naším poslaním je podporovať ošetrovateľov a veterinárnych lekárov pri ich každodennej starostlivosti a rozhodovaní o kŕmení. Aby každé zviera mohlo vyzerať, cítiť sa a žiť čo najlepšie.


Vet Expert produkty používajú veterinári, chovatelia a ošetrovatelia zvierat vo viac ako 40 krajinách. V Poľsku je spoločnosť Vet Expert lídrom dôvery medzi veterinárnymi lekármi. Vysoká kvalita a účinnosť našich výrobkov bola mnohokrát uznaná a ocenená. Koncepcia vývoja produktov "Vet Expert. Based on evidence" zaručuje viditeľné výsledky podložené vedeckými dôkazmi. Výživové doplnky pre domáce zvieratá, inovatívny rad kozmetiky, jedinečné hygienické výrobky a krmivo pre psov a mačky pod značkou RAW PALEO. Vyberte si to najlepšie pre svojho domáceho miláčika.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 10
Min Max
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Použitie
Pre akého maznáčika
Cena
Druh