40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 45 €

TETRA

TETRA logo

Akváriá nesporne priťahujú našu pozornosť. V reštauráciách, kanceláriách, čakárňach alebo jednoducho v domácnostiach - kdekoľvek sa objavia, vzbudzujú záujem. Bez ohľadu na typ alebo veľkosť akvária potrebujú všetci majitelia akvárií pre svoje ryby výrobky najvyššej kvality. A to sú: kvalitné krmivo, účinné a bezpečné prísady na starostlivosť o vodu, spoľahlivé technické vybavenie. Vďaka splneniu týchto potrieb je Tetra - váš profesionálny partner vo svete akvaristiky - úspešná.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Veľkosť balenia
  • 0
  • 6
Min Max –
Dodatočné zdravotné prínosy
Cena
Výkon (W)
Objem (l)
Druh
Hmotnosť obalu (g)
Objem akvária (l)
Objem jazierka
1 2 3 4 5
TETRA TetraMin 250 ml
€15.13 (6.05 € / 100 ml)
TETRA CO2 Plus 250 ml - W plynie
€6.99 (2.80 € / 100 ml)
TETRA Pleco Tablets 120 szt.

**** *

€4.94 (123.50 € / kg)
TETRA Test pH 10 ml
€7.06 (70.60 € / 100 ml)
TETRA Odkalovač GC 30
€11.19 (746.00 € / 100 ml)
TETRA TETRAMin 1 L

*****

€12.72 (12.72 € / l)
TETRA PlantaMin 5 L
€50.30 (10.06 € / l)
TETRA Wafer Mix 100 ml
€4.87 (4.87 € / 100 ml)
TETRA Pond Pellets Mini 4 L
€16.00 (4.00 € / l)
TETRA PlantaMin 500 ml
€12.01 (2.40 € / 100 ml)
TETRA Wafer Mix 1000 ml
€25.07 (25.07 € / l)
TETRA Pond Flakes 1 L
€6.00 (6.00 € / l)
TETRA Pond Sticks Mini 1 L
€3.97 (3.97 € / l)
TETRA Pond AlgoSchutz 250 ml
€8.78 (3.51 € / 100 ml)
TETRA Rubin granulát 250 ml

*****

€7.93 (3.17 € / 100 ml)
TETRA Rubin 250 ml
€5.76 (2.30 € / 100 ml)
TETRA Pond Flakes 10 l
€39.00 (3.90 € / l)
TETRA Pond KOI Sticks 1 L
€3.86 (3.86 € / l)
TETRA TetraPro Colour 250 ml
€7.20 (120.00 € / kg)
TETRA Wafer Mix 250 ml
€8.81 (73.42 € / kg)
TETRA Odkalovač dna GC 50
€16.60 (922.22 € / 100 ml)
TETRA Pleco 58 Tablety

*****

€3.28 (164.00 € / kg)
TETRA Pond Sticks 1 L
€3.12 (3.12 € / l)
TETRA Pond Multi Mix 1 L
€5.94 (5.94 € / l)
-10%
TETRA Pond Colour Sticks 1 L
TETRA Pond Colour Sticks 1 L
€3.57 (3.57 € / l)
€3.97
TETRA Pond Shrimp Mix 1 L

*****

€11.44 (11.44 € / l)
1 2 3 4 5