40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

SIMPLY FROM NATURE

SIMPLY FROM NATURE logo

Produkty Simply from Nature sa vyrábajú v malej rodinnej firme s dlhoročnou tradíciou. V harmónii a s ohľadom na životné prostredie vznikajú potraviny a pochúťky pre psov. Tajomstvom chutnosti a kvality výrobkov sú použité suroviny. Zloženie je jednoduché a založené na prírodných, čerstvých zložkách podrobených malému spracovaniu - pečeniu alebo sušeniu. Táto forma je najbližšie k prírodnej a, čo je dôležitejšie, umožňuje zachovať maximálnu výživovú a stavebnú hodnotu. Okrem toho je zárukou vysokej chutnosti a špecifickej vône. Pečenie alebo sušenie je prirodzený spôsob konzervovania, takže nie je potrebné pridávať žiadne umelé konzervačné látky. Všetky výrobky Simply from Nature sú bez nich.

.

Sila jednoduchosti pochádzajúca priamo z prírody je zárukou zdravia a dlhovekosti zvierat. Psy milujú mäso a sú prispôsobené jeho konzumácii. Práve z mäsa získavajú zložky, aminokyseliny a vitamíny, ktoré potrebujú na správny vývoj a spokojný život. Mäso použité pri výrobe krmív a pochúťok je povolené v produktoch určených pre ľudí a spĺňa všetky normy a právne predpisy.

Výrobky od spoločnosti Simply from Nature

.

Premiové krmivá a pochúťky Simply from Nature majú vysoký obsah mäsa s pridanou zeleninou a ovocím a sú prispôsobené fyziológii a nutričným potrebám psov. Starostlivo vyvážené receptúry nevyžadujú žiadne ďalšie doplnky. Všetky výrobky majú len jeden zdroj živočíšnych bielkovín. Vďaka tomu sú tieto krmivá ideálnou alternatívou pre psov s potravinovou intoleranciou alebo alergiou, ale aj pre vyberavých psov. Jednobielkovinové výrobky sú nepostrádateľné pri eliminačných diétach, kde pomôžu presne určiť hlavnú alergizujúcu zložku psa.

Výrobky neobsahujú zbytočné prídavné látky, cukor ani obilniny, takže sa v tele psa dobre vstrebávajú a nenarušujú tráviaci proces. Jednoducho z prírody sú vytvorené v malebnej lokalite na vrchole kopca, obklopené lesmi a potokmi. Živočíšne bielkoviny pochádzajú zo zvierat z fariem v regióne.

Simply from Nature sa chce vyhnúť narušeniu prírody a životného prostredia a svoje výrobky ukladá do ekologických, rozložiteľných obalov. Je to možné len vďaka vysokokvalitným surovinám.

Simply from Nature sa riadi zásadami:

.
Krátke výrobky a vysokokvalitné prírodné zložky
.
Jednoduchá príprava - pečenie alebo sušenie
.
Žiadne obilniny, žiadny cukor, žiadne zbytočné prísady, ako sú konzervačné látky, farbivá, zvýrazňovače chuti
Živočíšne bielkoviny pochádzajú zo spoľahlivých zdrojov
Suché potraviny sú v ekologickom balení
.
Kompatibilné s výživovými potrebami psov
.
Nie je testované na zvieratách
.
Vysoký obsah mäsa a mäsových derivátov
.
Monoproteínové výrobky
.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 12
Min Max
Veľkosť psa
Pre akého maznáčika
Cena
Druh
1 2 3 4 5
-67%
SIMPLY FROM NATURE Salmon oil  1000 ml
SIMPLY FROM NATURE Salmon oil 1000 ml

**** *

14.99 (1.50 € / 100 ml)
46.00
1 2 3 4 5