40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

SIMPLY FROM NATURE Prírodné klobásky MIX 300 g x 3 ks

20000292
20.79
Navrhnutá cena: 23.10

Odosielame do 48 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Sada prírodných pochúťok vo forme prírodných klobások pre psov. 3 príchute: hovädzie, jeleň, diviak.

Ručne vyrobené iba z dvoch ingrediencií - svaloviny a kolagénového čreva.

Mäso diviaka má veľmi dobrý minerálne, proteínový a tukový profil. Okrem toho obsahuje viac prírodného tuku, ktorý mu dodáva chuť a kalorickú hodnotu. Vďaka tomu je ideálny pre aktívnych psov alebo pre tých, ktorí majú problém s pribúdaním na váhe. Taká desiata nielen dobre chutí a obohacuje každodenné stravu, ale aj vyživuje a dodáva energiu psom. Zver je mäso s relatívne nízkym alergénnym potenciálom.

Kolagénové črevo je prírodný produkt, plne stráviteľné a klobásy sú univerzálne pochúťkou. Môžu byť podávané celé naraz alebo rozrezané a podávané počas tréningu alebo na prechádzke. Čisté mäso poskytne bielkoviny - regenerujúce svaly a nenasýtené mastné kyseliny - podporujúci mozgovú prácu.

Hovädzie mäso má vysoký obsah bielkovín a nízky obsah tuku. Takéto občerstvenia nielen dobre chutí a obohacuje každodenné stravu, ale aj vyživuje a dodáva energiu psom.

Ako zverina má jelenie mäso veľmi dobrý minerálne, proteínový a tukový profil. Takéto občerstvenia nielen dobre chutí a obohacuje každodenné stravu, ale aj vyživuje a dodáva psom energiu.

Hrubo nasekané mäso je veľmi lákavé a pes do neho môže zahryznúť. Jediným procesom spracovania klobás je sušenie. To umožňuje zachovanie pôvodných nutričných vlastností jednotlivých ingrediencií a chuti produktu. Jeden zdroj živočíšnych bielkovín vám umožní ponúknuť klobásky aj citlivým psom. Naviac je možné podávať počas eliminačnej diéty. Výrobok je vhodný aj pre psov s citlivým zažívacím ústrojenstvom, pretože obsahuje len prírodné prísady, ktoré psy dokonale znášajú.

Klobásky sú balené v praktickej nádobe s hmotnosťou 300 g. Udržuje po dlhú dobu sviežosť a arómu a bráni psovi v tom, aby sa do maškŕt dostal sám.

· Hrubo nasekané sušené mäso

· Vysoký obsah bielkovín

· Jednoduché zloženie, len mäso a kolagén

· Monoproteinové, bez obsahu obilnín

· Žiadne umelé prísady, príchute, farbivá

· Praktické balenie


S mäsom z diviaka:

zloženie: Mäso diviaka 98%, kolagénové črevo 2%

analýza: Hrubý proteín: 72%, hrubý tuk: 29%, popol: 5%, vláknina: 6%


S hovädzím mäsom:

zloženie: Svalovina 98%, črevná kolagén 2%

analýza: Hrubý proteín: 72%, hrubý tuk: 4%, popol: 4%, vláknina: 6%


S jelením mäsom:

zloženie: Srnčia zver 98%, kolagénové črevo (môže obsahovať stopy hovädzieho mäsa) 2%

analýza: Hrubý proteín: 72%, hrubý tuk: 11%, popol: 3%, vláknina: 8%


Odporúčania na kŕmenie:

Klobásky sú doplnkovou stravou a nemôže tvoriť základ stravy psa. Ako desiata nesmie prekročiť 10% denného kalorického obsahu zvieraťa. Podávajte medzi hlavnými jedlami ako odmenu počas tréningu a prechádzok.

Zaistite psovi prístup k čerstvej pitnej vode.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
SIMPLY FROM NATURE

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.