40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Digestive care 2 kg granule pre mačky pre správne trávenie

Výrobca: ROYAL CANIN
4451
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 48 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

ROYAL CANIN Digestive Care granule pre mačky pre správne trávenie

Keď má mačka citlivý žalúdok a črevá, môže vylučovať veľký objem zlej stolice, ktorá poukazuje na problém s trávením. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Care Digestive je precízne vyvážené, aby udržiavalo zdravé trávenie vhodnými živinami a unikátnym tvarom granuly.

Krmivo ROYAL CANIN® Digestive Care obsahuje vysoko stráviteľné bielkoviny (označované anglickou skratkou L.I.P.), ktoré vašej mačke uľahčujú trávenie a prispievajú k jej celkovému zdraviu. Ďalej obsahuje špecifickú zmes probiotík a vlákniny (vrátane psyllia), ktorá podporuje rovnováhu črevnej mikroflóry a reguluje pohyb čriev. V tomto krmive je vysoký obsah veľmi kvalitných bielkovín, ktoré udržujú silu vnútorných svalov v tele vašej mačky, ale udržujú aj kvalitu stolice, ktorá reguluje a redukuje čas strávený na záchodíku. Do zloženia krmiva sú pridané tuky a tiež mnoho vitamínov a minerálov, aby bola vytvorená optimálna nutričná strava pre vašu mačku.

Granuly podporujú zdravé trávenie tiež ich prstencovitým tvarom, ktorý spomaľujú príjem potravy a obmedzuje riziko tráviacich ťažkostí. ROYAL CANIN® Digestive Care sa môže pýšiť klinicky dokázanými výsledkami: výlučné podávanie krmiva Digestive Care zafungovalo už po 10 dňoch. Výsledkom bolo zníženie množstva vylúčenej stolice o 49 % vďaka významne zlepšenému tráveniu a živinám.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Digestive Care je dostupné aj vo vlhkej forme, buď ako kúsky vo vynikajúcej šťave, alebo ako chutná paštéta. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Zloženie: rastlinný bielkovinový izolát*, pšeničná múka, dehydratované ryby, ryža, živočíšne tuky, dehydratované hydinové bielkoviny, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, kukuričný lepok, kukuričná múka, rastlinná vláknina, dužina čakanky, minerálne látky, sójový olej, rybí tuk, frukto-oligosacharidy (0,3%), semená a plevy psyllia (0,2 %).

Výživné doplnkové látky: Vitamín A: 18000 IU, Vitamín D3: 900 IU, E1 (Železo): 42 mg, E2 (Jód): 4,2 mg, E4 (Meď): 13 mg, E5 (Mangán): 54 mg, E6 (Zinok): 114 mg - Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g - Konzervačné látky - Antioxidanty.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
2
Produktový rad:
Royal Canin Digestive Care
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Citlivá tráviaca sústava
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
38
Druh bielkovín:
Ryba
Metabolická energia (%):
3890
Tuky (%):
15

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.

Produkty uzupełniające i następne