40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ROYAL CANIN Digestive care 10 kg granule pre mačky pre správne trávenie

93.07 (9.31 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 23 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

11 Recenzia 4.9 z 5

*****

91%

****

9%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

ROYAL CANIN Digestive Care granule pre mačky pre správne trávenie

Keď má mačka citlivý žalúdok a črevá, môže vylučovať veľký objem zlej stolice, ktorá poukazuje na problém s trávením. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Care Digestive je precízne vyvážené, aby udržiavalo zdravé trávenie vhodnými živinami a unikátnym tvarom granuly.

Krmivo ROYAL CANIN® Digestive Care obsahuje vysoko stráviteľné bielkoviny (označované anglickou skratkou L.I.P.), ktoré vašej mačke uľahčujú trávenie a prispievajú k jej celkovému zdraviu. Ďalej obsahuje špecifickú zmes probiotík a vlákniny (vrátane psyllia), ktorá podporuje rovnováhu črevnej mikroflóry a reguluje pohyb čriev. V tomto krmive je vysoký obsah veľmi kvalitných bielkovín, ktoré udržujú silu vnútorných svalov v tele vašej mačky, ale udržujú aj kvalitu stolice, ktorá reguluje a redukuje čas strávený na záchodíku. Do zloženia krmiva sú pridané tuky a tiež mnoho vitamínov a minerálov, aby bola vytvorená optimálna nutričná strava pre vašu mačku.

Granule podporujú zdravé trávenie tiež ich prstencovitým tvarom, ktorý spomaľujú príjem potravy a obmedzuje riziko tráviacich ťažkostí. ROYAL CANIN® Digestive Care sa môže pýšiť klinicky dokázanými výsledkami: výlučné podávanie krmiva Digestive Care zafungovalo už po 10 dňoch. Výsledkom bolo zníženie množstva vylúčenej stolice o 49 % vďaka významne zlepšenému tráveniu a živinám.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Digestive Care je dostupné aj vo vlhkej forme, buď ako kúsky vo vynikajúcej šťave, alebo ako chutná paštéta. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Zloženie: rastlinný bielkovinový izolát*, pšeničná múka, dehydratované ryby, ryža, živočíšne tuky, dehydratované hydinové bielkoviny, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, kukuričný lepok, kukuričná múka, rastlinná vláknina, dužina čakanky, minerálne látky, sójový olej, rybí tuk, frukto-oligosacharidy (0,3%), semená a plevy psyllia (0,2 %).

Nutričné doplnkové látky: Vitamín A: 18000 IU, Vitamín D3: 900 IU, E1 (Železo): 42 mg, E2 (Jód): 4,2 mg, E4 (Meď): 13 mg, E5 (Mangán): 54 mg, E6 (Zinok): 114 mg -

Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g -

Konzervačné látky - Antioxidanty.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
10
Produktový rad:
Royal Canin Digestive Care
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Citlivá tráviaca sústava
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
38
Druh bielkovín:
Ryba
Metabolická energia (%):
3718
Tuky (%):
15
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2

*****

Aj keď mám veľmi vyberavého kocúra, toto krmivo si okamžite obľúbil a každý deň zje celú misku. Predtým nemal veľmi rád suché krmivo, ale teraz už prakticky jedáva len toto. Je vidieť, že krmivo bolo pripravené špeciálne pre vyberavé mačky, takže ho môžem odporučiť každému, kto má problémy so stravou svojej mačky. Ďalšou výhodou je, že nemá nepríjemný zápach, ako je to v prípade väčšiny potravín iných značiek. Vrelo ju odporúčame

*****

Môj kocúr toto krmivo miluje a tráviace problémy sú preč, nepamätám si, že by s radosťou jedol iné krmivo, toto mu tak chutí, že si nepýta iné pochúťky

*****

Toto krmivo vrelo odporúčam, už po niekoľkých dňoch som zaznamenala zlepšenie tráviacich problémov mojej mačky! Krmivo mačka prijíma s chuťou, jeho konzistencia ju núti pomaly a pokojne žuť a zjesť porciu, ktorá je pre ňu určená. Balíček potravín vydrží dlho.

****

Mačkám veľmi chutí, jeho tvar skutočne spomaľuje jedenie a potrava sa neprehĺta príliš hltavo. Všimla som si, že zvieratá sa po tomto krmive cítia dobre, ale uprednostnila by som, keby malo mäsitejšie zloženie.

*****

Moje tri mačky majú toto krmivo veľmi rady. Vyskúšala som mnoho iných od najlacnejších až po najdrahšie - tento funguje skvele. Odporúčam vyberavým jedákom a tiež mačkám so žalúdočnými problémami.

*****

Všetko podľa očakávania. Ďakujeme a pozdravujeme.

*****

dokonca aj neznesiteľná a veľmi vyberavá mačka si toto krmivo obľúbila

*****

Žerie ako blázon :-)

*****

super krmivo, moje tri mačky ho majú veľmi rady

*****

Som spokojný. Dobré jedlo za prijateľnú cenu. Vyberavej mačke chutí, čo je najdôležitejšie. Odporúčam.
1 2

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.

Doplnkové a nasledujúce produkty