40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Filter

Krmivo pre mačky MIAMOR

Miamor - Vhodné krmivo pre mačky

Náš nárok na krmivo pre mačky: druhovo vhodné mäsové krmivo pre mačky! Mačky sú od prírody mäsožravce. Okrem svaloviny obsahuje primárne mäso z mačacej koristi aj vnútornosti a mäsové materiály bohaté na minerály, ktoré sú pre mačku nevyhnutné.

Blízko k prírode s kapsičkami Miamor pre mačky

Kŕmenie mačky mokrým krmivom je najbližšie k jej prirodzeným potrebám. Konzervy a kapsičky Miamor majú zvyčajne oveľa vyšší podiel mäsa a mäsových vedľajších produktov ako suché krmivo a tvorí 70 až 85 percent vody. To približne zodpovedá obsahu vlhkosti mačacej koristi, čo znamená, že ich potreba tekutín je takmer splnená aj pri kupovanom krmive.

Vysokokvalitné krmivo pre mačky Miamor ponúka aj ďalšie výhody: väčšina odrôd je vyrobená bez uhľohydrátov, bez obilnín, bez lepku a bez sóje alebo konzervačných látok. Vysoký obsah mäsa je pre Miamor povinný. Takto je mačka prirodzene zásobovaná esenciálnymi vitamínmi, stopovými prvkami a esenciálnymi aminokyselinami, ako je taurín a arginín.

Naozaj dobrá starostlivosť od Miamoru

V našich receptúrach dbáme najmä na to, aby sme našim štvornohým priateľom poskytli všetky stopové prvky, minerály a vitamíny. Naše kompletné krmivo je doplnené o aminokyselinu taurín, ktorá je dôležitá pre mačky.

Jemné filety Miamor pre mačky

Prémiová špecialita v podobe filé vo vlastnej šťave alebo v jemnom želé. Táto ľahká filetová špecialita pre náročné mačky obsahuje len ľahké filetové kúsky kuracieho mäsa alebo tuniaka. Miamor Feine Filets sú jemne varené vo vlastnej šťave, buď prirodzene, alebo v jemnom želé, vďaka čomu sú tieto jemné kúsky obľúbené u všetkých mačiek, ktoré ich uprednostňujú. Toto vysoko stráviteľné krmivo je však ideálne aj pre mačky s nadváhou, sedavé mačky a staršie mačky.

Miamor paštéty pre mačky

Špeciálne kompletné krmivo s najjemnejšou konzistenciou. Jemná paštéta Miamor má obzvlášť jemnú textúru a je to vynikajúce jedlo na rozmaznávanie.

Kompletné krmivo obsahuje prírodný taurín a vysokú rovnováhu horčíka – to môže zabrániť tvorbe struvitových kameňov.

Miamor Trinkfein - Lahodný nápoj pre mačky

Mačky často pijú veľmi málo, pretože uprednostňujú uspokojovanie potreby tekutín z potravy. Ak sa však nekonzumuje dostatok tekutín, mačky sú náchylnejšie na tvorbu močových kameňov (najmä ak sú kŕmené len suchým krmivom). Najjemnejšie kúsky rýb a mäsa v Miamor Trinkfein zaisťujú vysokú mieru akceptácie chuti a tým podporujú príjem tekutín. Tento lahodný vitalizačný nápoj je tiež ideálny ako desiata medzi jedlami.

1 2
MIAMOR Sos multi-vitamina 90 g
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
MIAMOR Pasta wątróbkowa 90 g
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
-2%
MIAMOR Feine Filets tuna&crayfish 6x100 g
8.16 (13.60 € / kg)
8.34
MIAMOR Feine Beute Salmon s lososom 400g

*****

Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
MIAMOR Feine Beute Turkey s morčacím mäsom 185g
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
MIAMOR Cat JuniorCream krém pre mačiatka 6x15ml
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
MIAMOR Pastete Tuna 85g
0.95 (11.88 € / kg)
MIAMOR Pastete Rabbit 85g
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
MIAMOR Pastete Duck 85g
0.95 (11.88 € / kg)
MIAMOR Pastete Chicken 85g
0.95 (11.88 € / kg)
MIAMOR Pastete Forelle 85g
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
1 2