40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

HAPPY DOG SUPREME KARIBIK 4 kg

Výrobca: HAPPY DOG
31392
23.54 (5.89 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 6 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Happy Dog Supreme Sensible Caribbean je krmivo určené pre dospelých psov s alergiami a potravinovou neznášanlivosťou obsahujúcou iba jeden druh bielkovín a bez pridania obilnín. Skladá sa z hlbokomorských rýb z certifikovaného rybolovu a bezlepkových zemiakov, vďaka čomu je to zloženie dobre tolerované a ľahko stráviteľné, ideálne pre všetkých citlivých psov. Bola doplnená hodnotnými Omega-3 a Omega-6 mastnými kyselinami, ktoré sú dôležité pre udržanie zdravej kože a brilantnej srsti vášho domáceho maznáčika.

Happy Dog Supreme Sensible krmivá obsahujúce prísady najvyššej kvality z overených zdrojov sú veľmi chutné a zdravé. Poskytujú 90% stráviteľnosť a sú vhodné pre všetky plemená psov, vrátane citlivých psov.

Krmivo pre psov Happy Dog sa vyrába v bavorských rastlinách výlučne z prísad v kvalite potravín. Happy Dog ponúka iba čisté prírodné suroviny z miestnych fariem, aromatické byliny a mnoho ďalších prísad najvyššej kvality, bez umelých farbív, príchutí a konzervačných látok, ako aj geneticky modifikovaných. Ponúkajúc recepty s použitím celej škály prírodných zložiek, zabezpečujú veľmi prísnu kontrolu výroby, čo umožňuje zachovať kvalitu krmiva na najvyššej úrovni.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
4
Produktový rad:
HAPPY DOG SUPREME KARIBIK
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
HAPPY DOG

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Alergie a kožné problémy
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
23
Druh bielkovín:
Ryba
Metabolická energia (%):
3610
Fosfor (%):
0.9
Tuky (%):
12
Vápnik (%):
1.4
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.