40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

FITMIN

FITMIN logo

Fitmin je tradičná česká značka so sídlom v srdci Orlických hôr, kde vyrába krmivá, výživové doplnky a prírodné pochúťky pre psy, mačky a kone s rešpektom k prírode a láskou k zvieratám. Od založenia spoločnosti uplynulo viac ako 20 rokov a za ten čas sa toho veľa zmenilo, ale základná hodnota rodinného podniku - poctivý prístup k práci - zostala zachovaná. Fitmin je ako rodina, je súčasťou života ľudí, ktorí ju tvoria, ich histórie, keďže mnohí tu pracujú od začiatku.

Značka Fitmin vytvára plnohodnotné prémiové a superprémiové krmivá Progams určené pre psy, mačky a kone. Tie sú prispôsobené špecifickým potrebám zvierat v závislosti od ich veľkosti, veku alebo zdravotného stavu.

.

Rozsah značky Fitmin

.

Fitmin ponúka vlhké krmivá pre psov a suché krmivá. Všetky sú vysokokvalitné, zložené podľa ich potrieb:

.
 • Kŕmivo pre šteňatá, dospelé psy a psy v seniorskom veku
 • .
 • Kŕmivo pre aktívne, športovo založené psy s nízkymi kalorickými požiadavkami
 • .
 • krmivá pre veľké, malé alebo stredne veľké psy
 • .

  .
  .

  Prečo je značka Fitmin jedinečná?

  .

  Kŕmivá Fitmin sú známe svojou jedinečnou technológiou pridávania čerstvého mäsa do granúl. Fitmin je prvá česká značka a jedna z prvých v Európe, ktorá začala pri výrobe krmív pre domáce zvieratá používať skutočné čerstvé mäso s primárnou vlhkosťou 70 %. Navyše nejde o obyčajné mäso, ale o mäso používané aj v potravinárskom priemysle. Vďaka tomu majú krmivá Fitmin vynikajúcu chuť, ktorú ocenia aj majitelia veľmi vyberavých domácich miláčikov. Živiny nie sú zničené vysokými teplotami ako v prípade mäsa spracovaného na múčku a potom na granule, takže zostávajú v najvyššej kvalite. Výrobný závod nie je veľký - stále si zachováva status rodinného podniku. Disponuje však najmodernejšou technológiou na výrobu výrobkov najvyššej kvality.

  Fitmin recenzie, alebo keď kvalita zaväzuje

  .


  Potraviny spoločnosti Fitmin sa vyrábajú v súlade so systémom kvality ISO 9001:2015. Od roku 2012 sú tiež držiteľmi jedného z najdôležitejších a najuznávanejších certifikátov pre potraviny na svete - certifikátu IFS (International Food Standard).

  Fitmin je potravina vytvorená chovateľmi

  . Dôležitou súčasťou značky Fitmin je aj vlastná chovateľská stanica psov border kolie. V chovateľskej stanici Fitmin sa testuje chutnosť krmiva na plne aktívnych psoch. Psy z chovateľskej stanice Fitmin sa zúčastňujú na súťažiach agility, úspešne absolvujú skúšky pre pastierske psy a zúčastňujú sa na kurzoch kynoterapie.


  .

  Zobraziť Kategórie

  Zobraziť filtre

  Vek psa
  Veľkosť balenia
  • 12
  • 13
  Min Max
  Veľkosť psa
  Cena
  FITMIN Dog Medium Light 12 kg
  45.18 (3.77 € / kg)
  FITMIN Dog Maxi Senior 12 kg
  44.19 (3.68 € / kg)
  FITMIN Dog Maxi Light 12 kg
  45.18 (3.77 € / kg)