40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

FARMINA Vet Life Dog Cardiac 10 kg

Výrobca: FARMINA
50372
66.38

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 17 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Krmivo pre špeciálne účely výživy pre psov určené na podporu srdcovej funkcie v prípade chronickej srdcovej nedostatočnosti.

Spôsob liečby: odporúčaná doba užívania: zo začiatku používajte Vet Life Cardiac maximálne po dobu šiestich mesiacov. Množstvá uvedené v tabuľke sú približné. Kŕmnu dávku je potreba prispôsobiť vzhľadom na udržanie optimálnej hmotnosti zvieraťa. Denná dávka môže byť rozdelená do dvoch alebo viacerých častí. Zviera musí mať po celý deň k dispozícii misku s vodou.

Zloženie: pšenica špalda, ovos, sušené kuracie mäso, živočíšne tuky, rybí olej, ľanové semienko, hydrolizované živočíšne bielkoviny, sušené celé vajcia, sušené ryby, vláknina z hrášku, sušená dreň z červenej repy, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, fruktooligosacharidy (FOS),, mannanoligosacharidy, sušené pivovarské kvasnice, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z kvetov tagom (zdroj luteínu)

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
10
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
FARMINA

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:

Zloženie

Bielkoviny (%):
24
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.