40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

CHAPPI hovädzie a hydina 2.7 kg

Výrobca: CHAPPI
32618
8.40
Hmotnosť
Poštovné
Cena
2.7 kg
€3.00

8.40 €

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie
Chcete, aby bol váš dospelý pes zdravý a silný. Ak mu vyberiete Chappi s hovädzím a hydinovým mäsom, môžete si byť istí, že mu každý deň dávate plnohodnotné a zároveň chutné mäsové jedlo. Krmivo Chappi s jemnou hydinou a šťavnatým hovädzím mäsom, ktoré sa vyrába z dvoch druhov mäsa, poskytne vášmu domácemu miláčikovi potrebné nutričné hodnoty. Mastné kyseliny a vitamíny E, D3 a A zabezpečia vášmu psovi krásnu a lesklú srsť a posilnia jeho kosti, zuby, ďasná a imunitu. Chrumkavé a chutné mäsové granule uspokoja jeho chuťové bunky a on si bude môcť naplno užívať život. Zloženie: Obilniny, (min. 4 % v chrumkavých granulách), mäso a živočíšne výrobky (hydina min. 4 % v chrumkavých hydinových granulách), oleje a tuky, minerálne látky, výrobky rastlinného pôvodu, zelenina (min. 4 % v rastlinných granulách). Analýza zloženia: celkové bielkoviny 16 %, hrubé oleje a tuky 8 %, hrubý popol 7 %, hrubá vláknina 3 %, vápnik 1 %. vitamín A - 4000 IU/kg, vitamín D3 - 400 IU/kg, vitamín E - 40 mg/kg, meď (ako síran meďnatý) 0,9 mg/kg.
Otázky a odpovede (FAQ)
Pre akého maznáčika:
Pies
Druh:
Krmivo

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
2.7
Produktový rad:
CHAPPI Sucha karma z wołowiną
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
CHAPPI

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
dopĺňanie vitamínov

Zloženie

Bielkoviny (%):
16
Druh bielkovín:
Hovädzie, hydina
Tuky (%):
8
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.