40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL Filter Turbo 1000 (n)

Výrobca: AQUAEL
1752
27.14

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 7 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

3 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Nové filtre TURBO boli konštruované na základe novej rady obehových čerpadiel AQUAELCIRCULATOR. K dispozícii sú štyri modely: TURBO 500, 1000, 1500 a 2000 (tieto čísla určujú maximálny výkon daného modelu v l / h). V porovnaní s ich predchodcami sú efektívnejšie. Je to dôsledok použitia moderných, energeticky úsporných motorov a vysoko kvalitných tesnení pod komorou rotora, čím sa znižujú straty účinnosti na minimum. Okrem toho dokonale prevzdušňujú vodu - dokonca aj na nedostupných hĺbkových filtroch.

VÝNIMOČNÉ HODNOTY FILTROV

Najväčšou výhodou nových filtrov TURBO sú ich jedinečné filtračné vlastnosti. Každý filter TURBO je vybavený nádobou na akékoľvek práškové filtračné médium a hustou špongiou so špeciálnymi vlastnosťami (zaručujúcou účinnú mechanickú filtráciu a zároveň nevyžadujú časté čistenie). Nádoby sú naplnené keramickou vložkou BIOCERAMAX 600, ktorá poskytuje vynikajúci substrát pre nitrifikačné baktérie, ktoré odstraňujú z vody amoniak a dusitan.

Novinkou je schopnosť kombinovať kontajnery - po zakúpení ďalších modulov môžete ľahko zvýšiť objem filtračných médií úpravou účinnosti filtrácie na potreby väčšej (alebo viac husto zasadenej) nádrže.

Všetky filtre TURBO majú tiež pohodlnú, plynulú reguláciu efektivity prúdenia vody realizovanú ergonomickým gombíkom umiestneným na výstupe filtra.

ÚČINNÉ A TICHÉ Nové filtre TURBO sú vynikajúcim riešením pre filtráciu a prevzdušňovanie vody v malých, stredných a veľkých nádržiach.

Premyslený dizajn nových filtrov znamená, že ich prevádzka a údržba je veľmi náročná na prácu a veľmi jednoduchá. Vďaka keramickej osi rotora sa vyznačujú extrémne tichou a dlhotrvajúcou prácou zabezpečujúcou úplné pohodlie pri používaní.- nezvyčajne vysoká účinnosť

- extrémne účinné prevzdušňovanie vody

- tichá a energeticky úsporná

- efektívna mechanická filtrácia

- dvojstupňová biologická filtrácia

- hladká a pohodlná regulácia výkonu

- ideálna aj pre veľké nádrže

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
vnútorný

Parametre

Filtračný materiál:
BioCeraMAX Pro 600, hubka
Rozmery (cm):
33 x 9 x 11
Výkon (W):
11
Záručná lehota:
2 roky
Výrobca:
AQUAEL
Prietok (l/h):
1000
Objem akvária (l):
150 - 200
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Bol som spokojny s tovarom ktory bol dodany rychlo a v poriadku , odporucam

*****

Výborný filter za rozumnú cenu, mám s ním dobré skúsenosti, odporúčam.

*****

Spokojnosť, dobrý filter

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.