40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL Filter Turbo 1500 (n)

Výrobca: AQUAEL
1753
29.38

Odosielame do 48 hodín

Zákaznícke body: 7 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Nové filtre TURBO boli konštruované na základe novej rady obehových čerpadiel AQUAELCIRCULATOR. K dispozícii sú štyri modely: TURBO 500, 1000, 1500 a 2000 (tieto čísla určujú maximálny výkon daného modelu v l / h). V porovnaní s ich predchodcami sú efektívnejšie. Je to dôsledok použitia moderných, energeticky úsporných motorov a vysoko kvalitných tesnení pod komorou rotora, čím sa znižujú straty účinnosti na minimum. Okrem toho dokonale prevzdušňujú vodu - dokonca aj na nedostupných hĺbkových filtroch.

VÝNIMOČNÉ HODNOTY FILTROV Najväčšou výhodou nových filtrov TURBO sú ich jedinečné filtračné vlastnosti. Každý filter TURBO je vybavený nádobou na akékoľvek práškové filtračné médium a hustou špongiou so špeciálnymi vlastnosťami (zaručujúcou účinnú mechanickú filtráciu a zároveň nevyžadujú časté čistenie). Nádoby sú naplnené keramickou vložkou BIOCERAMAX 600, ktorá poskytuje vynikajúci substrát pre nitrifikačné baktérie, ktoré odstraňujú z vody amoniak a dusitan. Novinkou je schopnosť kombinovať kontajnery - po zakúpení ďalších modulov môžete ľahko zvýšiť objem filtračných médií úpravou účinnosti filtrácie na potreby väčšej (alebo viac husto zasadenej) nádrže. Všetky filtre TURBO majú tiež pohodlnú, plynulú reguláciu efektivity prúdenia vody realizovanú ergonomickým gombíkom umiestneným na výstupe filtra. ÚČINNÉ A TICHÉ Nové filtre TURBO sú vynikajúcim riešením pre filtráciu a prevzdušňovanie vody v malých, stredných a veľkých nádržiach. Zvlášť pozoruhodný je model TURBO 2000, ktorého veľmi vysoký výkon, ktorý nemá na trhu obdoby, ho predurčuje na prácu aj v 300-litrových a väčších akváriách. Premyslený dizajn nových filtrov znamená, že ich prevádzka a údržba je veľmi náročná na prácu a veľmi jednoduchá. Vďaka keramickej osi rotora sa vyznačujú extrémne tichou a dlhotrvajúcou prácou zabezpečujúcou úplné pohodlie pri používaní. - nezvyčajne vysoká účinnosť - extrémne účinné prevzdušňovanie vody - tichá a energeticky úsporná - efektívna mechanická filtrácia - dvojstupňová biologická filtrácia - hladká a pohodlná regulácia výkonu - ideálna aj pre veľké nádrže

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Druh:
Filter
Rozmery (cm):
32 x 9 x 11
Výrobca:
AQUAEL
Prietok (l/h):
1500
Objem akvária (l):
250 - 350

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.