40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur
-72%

WHISKAS Kačica v želé 400 g x 24

Výrobca: WHISKAS
33039
31.43 (3.27 € / kg)
Navrhnutá cena: 112.34

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 8 point

*****

5 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Krmivo WHISKAS® s kačkou v želé je receptúra vyvinutá veterinármi a odborníkmi na výživu z WALTHAM™ Animal Science Institute. Toto kompletné, plnohodnotné krmivo pre mačky staršie ako 1 rok obsahuje dôležité minerály vrátane zinku, ktorý pomáha zabezpečiť zdravú kožu a krásnu srsť vášho domáceho maznáčika. WHISKAS® s kačkou v želé neobsahuje žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky.


Výhody podávania WHISKAS® vašej mačke:

  • Zdravá koža a srsť.

Obsahuje zinok.

  • Zdravé močové cesty.

Vďaka správnemu množstvu minerálov.

  • Poskytujete svojej mačke kompletné a vyvážené jedlo.Zloženie: mäso a živočíšne produkty (37 %, vrátane 4 % kúskov kačice*), obilniny, rastlinné bielkovinové extrakty, minerálne látky, cukry.
*Kúsky zvyčajne tvoria 47 % výrobku.

Kalórie: 77 kcal/100 g

Prídavné látky/1 kg:
Výživové doplnky: Vitamín B1: Vitamín B1: 31,5 mg, vitamín D3: 250 IU, vitamín E: 21,0 mg, taurín: 650 mg, jód ( jodičnan vápenatý, bezvodý): Železo (síran železnatý, monohydrát): 0,22 mg: 10,9 mg, mangán (síran manganatý, monohydrát): 10,9 mg: 2,2 mg, zinok (síran zinočnatý, monohydrát): 16,8 mg / Technologické prísady: guma Cassia: 1810 mg.

Analytické zložky (v %): bielkoviny: 8,0; obsah tuku: 3,5; anorganické látky: 1,3; hrubá vláknina: 0,20; vlhkosť: 83,0; vápnik: 0.22; phosphorus: 0,16.

Spôsob kŕmenia:
Mačka s hmotnosťou 3 kg potrebuje 1⁄2 konzervy na deň, mačka s hmotnosťou 4 kg potrebuje 2⁄3 konzervy na deň, mačka s hmotnosťou 5 kg potrebuje 3⁄4 konzervy na deň.
Zohľadnite prechodné obdobie a upravte množstvo krmiva a rozdeľte ho do jedál podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. Informácie o kŕmení vášho domáceho maznáčika nájdete na našej webovej stránke alebo zavolajte na našu linku pomoci. Zabezpečte čerstvú vodu na pitie. Kŕmte pri izbovej teplote. Nespotrebovanú časť krmiva skladujte v chladničke až 2 dni.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
9.6
Výrobca:
WHISKAS

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
8
Druh bielkovín:
Kačica
Tuky (%):
5
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Našim kocúrom veľmi chutí. A vo veľkom balení je za slušnú cenu.

*****

Moje mačky majú toto kačacie krmivo veľmi rady. Expresné doručenie. Odporúčame.

*****

Odporúčam

*****

Super predajca, veľmi dobré plechovky. Odporúčam

*****

Pre svoje mačky vždy vyberám zdravé a rozmanité produkty. Moji priatelia hovoria: "Tvoje mačky musia stále jesť kuracie mäso", a ja ich vždy prekvapím odpoveďou! Okrem kuracieho mäsa si môj rys a Filip pochutnávajú aj na hovädzom mäse, rôznych rybách a tiež na kačke v želé, čo bol nedávno môj sladký objav. Príjemná vôňa ;) a moje mačiatka bežia k miske ako šialené! Myslím, že táto príchuť mojim mačkám vyhovuje, pretože ich vidím, ako si po nej zdvorilo ľahnú a pritúlia sa k mojej nohe. Odporúčam.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.