40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

8in1 Podložka pre šteňatá 60 x 60 cm 14 ks

Výrobca: 8IN1
14423
6.61

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points

*****

24 Recenzia 5 z 5

*****

96%

****

4%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

8in1

Maty do nauki czystości 8in1 to idealny produkt, gdy w domu pojawia się szczeniak. Wchłaniają duże ilości płynów, a dzięki specjalnej strukturze, są bardzo odporne na rozdarcia i zniszczenie.

Posiadają zabezpieczenie przed wyciekaniem płynu na zewnątrz i są łatwe w użyciu. Można je stosować w domowej nauce czystości szczeniąt, jak również dla psów, które pozostają same w domu przez długi czas oraz psów starszych i chorych, które mają problemy z nietrzymaniem moczu.

Maty 8in1 są także doskonałe do klatek i boksów do transportu psów. Świetnie sprawdzają się podczas podróży samochodem i samolotem.

 

wykorzystanie

Dlaczego warto stosować maty 8in1?

 

  • wyróżnia je zapach trawy; specjalne feromony wyczuwalne tylko przez psy przyciągają je do maty
  • posiadają wyjątkowo dużą chłonność
  • posiadają brzegi chroniące przed wyciekaniem
  • są wyjątkowo wytrzymałe

8in1 produkt

Jak nauczyć psa czystości?

Nauka czystości nie musi być trudna. Wystarczy zaopatrzyć się w maty do nauki czystości i położyć je w wydzielonym dla psa miejscu. Jeśli szczeniak sam wejdzie na matę i załatwi się – nagródź go smaczkiem. 

Po jedzeniu, przebudzeniu, po zabawie kieruj maluszka do maty – wtedy zazwyczaj przychodzi czas na toaletę. W miarę upływu dni zbliżaj się z matą w kierunku drzwi wyjściowych, aby szczeniak zaczął sygnalizować potrzeby fizjologiczne przez podchodzenie do drzwi.

Po szczepieniach czeka Was wypróżnianie na zewnątrz na spacerach. Jednak maty mogą być przydatne jeżeli szczenię zostanie samo w domu i nie zdążysz dopilnować wypróżnienia na zewnątrz np. po śnie.

 


wykorzystanie

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
8IN1
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2 3

****

Dobré rohože. Žiadny zápach moču a dobre sa nasiaknu

*****

Odporúčam produkt.

*****

Daisy tiež testuje rohože ???? kvôli problémom s chrbticou má často problémy ísť von a rohože sa ukázali ako výborné. ???? mimoriadne savé, eliminujúce zápach, vodotesné a estetické. Daisy odporúča 100 % ????

*****

Dobrý deň, dostal som od vás podložku 8v1. Môj Miki naň reagoval veľmi pozitívne. Tieto rohože sme ešte neskúšali. Kúpil som ich od spoločnosti Pepco. Raz vyriešená záležitosť raz nie je tu záležitosť je iná tri rohože a trikrát rýchlo vyriešená potreba. Vidím, že sa mu tá vôňa páči. Zakaždým sa najprv trochu potrie a potom ide do akcie heheh . Tento produkt môžem vrelo odporučiť a určite začnem tieto podložky používať denne :) Ďakujeme za možnosť vyskúšať ich :)

*****

Podložky potešili našu Lolu aj nás ????. Po použití iných rohoží dostupných na trhu môžem povedať, že vaše rohože ich prekonali. Naša sučka ich s radosťou používala, hneď vedela, na čo slúžia, a vďaka tomu sa nikde nepočúrala. Vrelo ich odporúčam na učenie šteniat. Chcel by som ich ešte použiť ????. Našu Lolu sme prichytili "v lete" pri močení, pretože sa vždy všade ponáhľa.

*****

Nášmu Tofikovi sa nová podložka páčila. Veľmi rýchlo pochopil, na čo slúži. Musí byť aj chutná, lebo ju zje :P

*****

Táto podložka je najlepším vynálezom pod slnkom. Adoptovala som si psa, ktorý bol uviazaný na reťazi v koterci, a mala som obrovský problém naučiť Dinga čistotnosti. Je zázrak, že môj pes môže na tejto podložke vykonávať svoju činnosť. Som nadšený touto podložkou. Naozaj to nie je výmysel, pretože to naozaj funguje. Jednu som dala susedke, ktorá má tiež adoptovaného psa, a práve teraz prišla a tešila sa, že ju Beza používa na uspokojenie svojich fyziologických potrieb. Myslel som si, že o tom budem musieť hneď napísať a fotografiu pošlem o niečo neskôr. Veľmi, veľmi vám ďakujem za tieto rohože, pretože sú veľmi odporúčané. Budem s Dingom u Dr. Katarzyny Marciniak, ktorá sa stará o môjho psa, potom nechám leták z tejto podložky na veterinárnej klinike. Určite aj pre ostatných majiteľov psov budú tieto informácie o podložke veľmi užitočné.

*****

Luna používa podložku predovšetkým na hranie. Rada behá po lúke a podložku si vždy spája s hrou na tráve. Podložky dokonale plnia svoju úlohu - povzbudzujú ju k tomu, aby robila svoje záležitosti, sú savé a pomáhajú jej naučiť sa čistote. Sú pohodlné na používanie a môžete si ich vziať kamkoľvek so sebou... do auta, na rodinný víkend alebo do hotela. Vďaka vôni trávy pes vždy nájde miesto, kde sa podložka nachádza, takže ju možno umiestniť na diskrétne miesto. Odporúčame zakúpiť produkty 8v1.

*****

Keď som dala von prvú rohožku,môj Nico si prekvapivo užíval a skákal na rohožku,musela som sa zbaviť koberca,lebo naň močil,keď tam koberce neboli,močil na podlahu.chcem len povedať,že som týmto rohožkám neverila,ale môj Nico v dome nečúra.NEUVERITEĽNÉ!!!Chcem sa vám veľmi poďakovať,že sa môj psík mohol zúčastniť tohto testu.odporúčam,určite :)

*****

Naše trojmesačné šteniatko si hneď všimlo vôňu trávy a vidím, že robí čoraz väčšie pokroky v učení sa čistoty. Naše dobrodružstvo s podložkou 8 v 1 sa určite ešte neskončí. Jedinou nevýhodou, ktorú som si všimol, je nedostatočná priľnavosť k zemi, rozložená podložka sa výrazne kĺže. Okrem toho, ak vaše šteňa žije vo vnútri, ako v našom prípade, podložka je ideálna na učenie sa chodiť von. Príjemným prekvapením bola aj jeho vysoká savosť. Odporúčam ???? nám funguje dobre ????
1 2 3

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.