40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

VITAPOL SMAKERS PREMIUM pre veľkého papagája

Výrobca: VITAPOL
32357
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame najneskôr do 5 dní

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie
Prémiový kompletný papagáj pre veľké papagáje na každodenné kŕmenie. Prítomnosť rôznych druhov najkvalitnejšieho a plne zrelého ovocia z neho robí krmivo, ktoré papagájom poskytuje vitamíny, minerály, prvky a pektíny, ktoré vo svojej strave potrebujú. Ananás, banán, marhuľa, figy, brusnice a ďalšie ovocie sú zdravými, prírodnými pochúťkami pre papagáje. Orechy, ako sú makadamové orechy, brazílske orechy a arašidy, dopĺňajú stravu papagájov o vitamín E, ktorý má ochranný účinok na nervový a imunitný systém a je vynikajúcim antioxidantom. Okrem toho sú orechy bohatým zdrojom horčíka. Ide o ekvivalent sypkej potravy podávanej v nezvyčajnej forme Smakers, ktorá je pre papagáje atraktívna. V súčasnosti je to najväčší Smakers na svetovom trhu!

Kompletná kŕmna zmes.

Zloženie: Ananás, brusnice, papája, figy, marhule, tekvicové semená, čierny jalovec, kukuričné vločky, šípky, fazuľové vločky, arašidy, banán, škoricová kôra, kukuričná múka, pšeničná múka, fazuľa mungo, jarabina, ovocie hlohu, slnečnicové semeno, konopné semeno, červený cirok, semeno svetlice farbiarskej, makadamový orech, chilli korenie, sušené jablko, kokosové hobliny, kukuričný škrob.Prísady: senzorické prísady: farbivá.

Analytické zložky: hrubý proteín (Kjeldahlova metóda) min. 5,42 %, hrubý tuk min. 8,2 %, hrubá vláknina max. 13,27 %, hrubý popol max. 3,2 %, vlhkosť max. 12%.

Zkrmuje sa ako kompletné krmivo.
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Dodatočné zdravotné prínosy:
spestrenie diéty
Hmotnosť obalu (kg):
0.5
Výrobca:
VITAPOL
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.