40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

Vitapol kanár, 2 klasy, ovocie 60 g

Výrobca: VITAPOL
7742
1.79

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie
Smakers® bohatý na množstvo vitamínov, minerálov a pektínu, ktoré sa získavajú zo zrelého, vysokokvalitného ovocia, napríklad z malín. Pomarančová kôra, bohatá na flavonoidy, zabraňuje zápalovým, bakteriálnym a plesňovým ochoreniam. Prítomnosť kokosových hoblín obohacuje flakón o železo a draslík a cenné bielkoviny, zatiaľ čo okvetné lístky ruží sú bohaté na antokyány, éterické oleje a sliz.

Doplnkové krmivo.


Zloženie: pšeničná múka, žlté proso (25 %), kanárske semeno, semeno repky, semeno nigrum (2,5 %), pomarančová kôra (2 %), kokosové hobliny (1 %), sušené maliny (0,5 %), sušené okvetné lístky ruží, kvasnice. Prísady: Senzorické prísady: farbivá.

Analytické zložky: hrubý proteín (Kjeldahlova metóda) min. 10,6 %, hrubý tuk min. 3,1 %, hrubá vláknina max. 5,6 %, hrubý popol max. 4,8 %, vlhkosť max. 12%.

Slúži ako doplnková pochúťka k základnému krmivu.
Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
pre kanáriky

Parametre

Dodatočné zdravotné prínosy:
dodať vitamíny
Výrobca:
VITAPOL
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.