40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

VITAPOL Smakers Expert pre činčily 2ks

Výrobca: VITAPOL
46280
Kontaktujte nás kvôli cene

odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie
Smakers® Expert® vo výžive činčíl je moderná forma kŕmenia kompletným krmivom vo forme banky, zameniteľná so sypkými zmesami. Je to kompletné krmivo s prevahou
zložené z extrudovaných zložiek, vďaka čomu sú všetky cenné živiny ešte lepšie dostupné a vstrebateľné. Krmivo je doplnené ovocím a zeleninou, ktoré prešli prirodzeným procesom sušenia, aby sa zabezpečila dostupnosť prírodných vitamínov, zlepšila sa chuť a ochota zvierat prijímať potravu. Receptúra bez celých obilných zŕn so zvýšeným podielom hrubej vlákniny na zabezpečenie správnej funkcie čriev. Extrudované zložky vyvinuté podľa nutričných potrieb činčil, vhodne vitamínované a mineralizované. S timothy a bylinkami pre správne trávenie a chutnosť krmiva. Zložky s dlhými vláknami na podporu obrusovania rezákov.

Kompletná kŕmna zmes


Zloženie: Timothy, lucerna, sójové šupky, sójový šrot, slnečnicové výlisky, jačmeň, kukurica, pšenica, pšeničné otruby, kukuričné vločky, hrachové vločky, sušená mrkva, sušený topinambur, sušené šípky, sušené jablko, sušený banán, sušený paštrnák, sušená červená repa, sušená paprika, ryžová múka, kukuričný škrob, repná dužina, zemiakový škrob, jablčná dužina, bylinky (bazalka, rozmarín, mäta pieporná, tymián), uhličitan vápenatý, chlorid sodný, juka.
Výživové doplnky: vitamíny/kg: vitamín A (E672) 10 470 IU, vitamín D3 (E671) 912 IU, vitamín E (E307) 53 mg, vitamín C 10 mg. Zmes stopových prvkov/kg: železo (E1) 26,25 mg, meď (E4) 5,25 mg, zinok (E6) 65,13 mg, mangán (E5) 10,5 mg, jód (E2) 1,39 mg, selén (E8) 0,1 mg, kobalt (E3) 0,12 mg. Technologické prísady: sepiolit (E562) 0,5 g/kg; konzervačné látky a antioxidanty.Podávajte 25- 30 g krmiva denne v závislosti od hmotnosti a veku zvieraťa. Zabezpečte stály prístup k čerstvej vode a senu.
Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Banka (nádoba)

Parametre

Výrobca:
VITAPOL
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.