40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

VITAPOL PREMIUM veľká papagáj 750g

Výrobca: VITAPOL
32310
7.39

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie
Kompletná zmes pre veľké papagáje na každodenné kŕmenie.
Prítomnosť rôznych najkvalitnejších a plne zrelých plodov z nej robí krmivo, ktoré poskytuje vitamíny, minerálne látky, prvky a pektíny nevyhnutné pre stravu papagájov. Ananás, banán, marhuľa, figy, brusnice a ďalšie ovocie sú zdravými, prírodnými pochúťkami pre papagáje. Orechy, ako sú makadamové orechy, brazílske orechy a arašidy, dopĺňajú stravu papagájov o vitamín E, ktorý má ochranný účinok na nervový a imunitný systém a je vynikajúcim antioxidantom. Okrem toho sú orechy bohatým zdrojom horčíka.

Kompletná kŕmna zmes.

Zloženie: ananás, brusnice,
papája, figy, marhule, tekvicové semená, čierny borievkový plod, kukuričné vločky, šípky, fazuľové vločky, arašidy, banán, škoricová kôra, kukuričná múka, plod javora, plod hlohu, slnečnicové semená, makadamový orech, chilli paprička, sušené jablko, kokosové hobliny, kukuričný škrob.

Analytické zložky: hrubý proteín (Kjeldahlova metóda) min. 5,42 %, hrubý tuk min. 8,2 %, hrubá vláknina max. 13,27 %, hrubý popol max. 3,2 %, vlhkosť max. 12%.

Udržujte kŕmidlá stále plné, zabezpečte stály prístup k čistej a čerstvej pitnej vode. Množstvo potravy, ktoré vtáky skonzumujú, zvyčajne zodpovedá 20 % ich telesnej hmotnosti.
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.75
Výrobca:
VITAPOL

Určenie

Pre akého maznáčika:
veľké papagáje
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.